• Informacje na temat:

  monika luft

Artykuły na temat: monika luft
 • Monika Luft znów w Jedynce

  Po czterech latach Monika Luft wraca do telewizji publicznej jako autorka programu "Czas gwiazd", który będzie częścią porannego bloku Jedynki "Kawa czy herbata?". Pierwsza emisja przewidziana jest w piątek, 29 grudnia.

 • Monika Luft: Literatura wygrała z telewizją

  ...prawdziwa prymuska - mawiała o niej szefowa programu "Kawa czy herbata?", który Monika Luft prowadziła przez wiele lat. I dodawała po cichu, że tacy ludzie jak ona pchają ten świat do przodu... Z tym większym zaskoczeniem i niedowierzaniem 9 lat temu przyjęto wiadomość, że dziennikarka postanowiła zrezygnować z kariery telewizyjnej, by nadać swemu życiu nowy wymiar. Szok był duży, bo pani Monika już...

 • Konferencja prasowa "Ja wam pokażę!"

  W piątek, 25 listopada, w warszawskim hotelu "Rialto", odbyła się konferencja prasowa z udziałem twórców filmu "Ja wam pokażę!" . Zaproszonych gości w imieniu organizatorów: producentów filmu (Film Media S.A. i Jawa Sp. z o.o.) oraz dystrybutora (Forum Film Poland) powitała Monika Luft.

 • "System argentyński" w kinie polskim

  Pomimo że najnowsza książka dziennikarki Moniki Luft "System argentyński" na półkach księgarskich pojawi się dopiero 11 marca, już teraz autorka pisze na jej podstawie scenariusz filmowy. O tym czy scenariusz zyska szansę na ekranizacje, przekonamy się we wrześniu w trakcie festiwalu w Gdyni.

 • Start Laboratorium Scenariuszowego 2006

  ...wrześniu w Gdyni. Wśród tegorocznych uczestników jest m.in. Monika Luft, która pracuje nad scenariuszem, opartym na jej wydanej właśnie książce "System argentyński". Laboratorium Scenariuszowe to cykl...