• Informacje na temat:

  monika olejnik w radiu zet

Artykuły na temat: monika olejnik w radiu zet
 • Monika Olejnik: Dlaczego odeszła z Radia ZET?

  ..."W życiu ważny jest honor, a w dziennikarstwie niezależność" - Monika Olejnik skomentowała na Facebooku treść oficjalnego komunikatu Radia Zet, w którym stacja informuje o zakończeniu współpracy z dziennikarką.

 • Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET. Zastąpi ją Konrad Piasecki

  Nowym prowadzącym poranny program "Gość Radia ZET" będzie od września Konrad Piasecki. Dziennikarz, związany dotychczas ze stacją RMF FM, zastąpi Monikę Olejnik.

 • Beata Lubecka zastąpi Konrada Piaseckiego w Radiu Zet

  Dziennikarka Polsat News Beata Lubecka zastąpi Konrada Piaseckiego w roli gospodyni programu "Gość Radia Zet". Lubecka zadebiutuje w nowej roli we wrześniu.

 • Monika Olejnik: W życiu ważny jest honor

  ..."Mam wspaniałe wspomnienia, ciekawe pomysły. Dlatego śpię spokojnie i czuję się dobrze. W życiu ważny jest honor" - napisała na Facebooku Monika Olejnik. Dziennikarka rozstaje się z Radiem ZET, w którym pracować będzie tylko do wakacji.

 • Konrad Piasecki: Lepszy od Moniki Olejnik?

  ..."Gościa Radia Zet" Moniki Olejnik? - Mogę tylko wyrazić dużą radość! Cieszę się, że mam wiernych, oddanych i lojalnych słuchaczy. Nic dodać, nic ująć. Woli pan pracę w radiu czy telewizji? - To tak(...)! Oczywiście praca w radiu jest mniej widowiskowa niż w telewizji, ale bardziej intymna. W studiu radiowym łatwiej jest stworzyć specyficzny nastrój, klimat... Telewizja jest pełna światła i większego hałasu...

 • Rewolucja na antenie

  ...się widzom? Nie wiadomo. Na razie na temat nowego szefostwa telewizji publicznej wypowiedział się prezydent. Lech Kaczyński w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet powiedział, że daje Farfałowi małe...