• Informacje na temat:

  monika pikuła m jak miłość

Artykuły na temat: monika pikuła m jak miłość
 • Jak kochają gwiazdy "Tylko mnie kochaj"?

  ..."Dużo sałaty. Dużo wina. Dużo seksu. Dziś wieczorem - co Ty na to?" - to hasło wprowadzają w życie bohaterowie "Tylko mnie kochaj", najnowszej komedii Ryszarda Zatorskiego. Do tego romantyczne, nocne spacery 200 metrów ponad Warszawą, walc w objęciach ukochanej na molo w Sopocie. Tak gwiazdy kochają w filmie. A jak poza planem? Lubią romantyzm, namiętność i conocne fajerwerki?

 • Karolak otoczony kobietami?

  Tomasz Karolak (37 l.) to chyba najbardziej rozchwytywany aktor w Polsce. Po tym, jak zdobył serca widzów rolą Darka w serial u "39 i pół", producenci biją się o niego. A on gra rolę za rolą.

 • Już jest trzeci sezon „Kropli Prawdy”! Co każdy fan serialu powinien o nim wiedzieć?

  To już trzeci sezon mini-serialu „Kropla Prawdy”, który gromadzi przed ekranami coraz więcej fanów. Jak potoczą się losy bohaterów tym razem? Przed miłośnikami tej produkcji spore zaskoczenie i zwroty akcji! Na widzów czeka zupełnie nowa historia i nowi bohaterowie.

 • Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż 20 czerwca. Jej wybrankiem jest reżyser teatralny Jarosław Tumidajski. "Miłość... 20.06.2020" - napisała aktorka pod ślubnymi zdjęciami na swoim Instagramie(...) mnóstwo komentarzy z gratulacjami! Z życzeniami pospieszyły zarówno koleżanki aktorki z planu, jak i znajomi oraz fani Katarzyny Dąbrowskiej. "Wspaniale! Piękni! Gratulujemy!" - skomentowała ślubne...

Zdjęcia na temat: monika pikuła m jak miłość
Dyskusje na temat: monika pikuła m jak miłość
 • Re: Monika Pikuła: Wielki potencjał

  Ważne jak odczuwamy dane doświadczenie. Samo myślenie , że trzeba tak i nie inaczej czasami nie wystarczy. Co jest czym, dla nas generuje dopiero doświadczenie, wypływające w pragnienia tego co uznamy za dobre. Ponieważ w swoich osadach zbyt często się mylimy. Jednak to trwanie w miłości jest kluczowe po mimo wszelkich przeciwności. Lecz miłość nie uznająca przymusu nie oznacza,ze związek będzie