• Informacje na temat:

  monika richardson aktorka

Artykuły na temat: monika richardson aktorka
 • Półfinał bez Richardson!

  W ćwierćfinale 9. edycji "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnała się Monika Richardson i jej partner Krzysztof Hulboj.

 • Cezary Pazura konferansjerem

  ...31 października TVP2 zaprasza na "Złote kaczki magazynu Film" - galę 50-lecia. Nagrody laureatom wręczą znani aktorzy, a galę poprowadzą: Monika Richardson i Cezary Pazura.

 • Najpiękniejsze Polki 2005

  Monika Brodka (18 l.), Joanna Brodzik (32 l.) i Katarzyna Cichopek (23 l.) znalazły się na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza '2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • Rozdano Telekamery 2005

  Aktorzy Małgorzata Kożuchowska i Witold Pyrkosz znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji nagród magazynu "Tele Tydzień" - Telekamery 2005. Gościem specjalnym zakończonej w Warszawie w poniedziałek wieczorem (24 stycznia) gali rozdania statuetek była amerykańska aktorka, Daryl Hannah.

 • Rosati: Zapomniała kroków

  ...- Jak jest z kroczkami? - zapytał Weronikę Rosati jej partner z "Tańca z gwiazdami" - Krzysztof Hulboj. - Różnie bywa - przyznała aktorka. Czasu na pracę coraz mniej, bowiem premiera 10. edycji tanecznego show TVN-u odbędzie się już 6 września.

 • "Europa da się lubić" wraca po 15 latach

  .... Program prowadziła Monika Richardson. Pierwsze sezony programu biły rekordy popularności. Odcinek trzeciej serii gromadził przed telewizorami średnio siedem milionów widzów. Przy ostatnim liczba(...) strażak Kevin Aiston, francuska aktorka Elisabeth Duda czy włoski przedsiębiorca Paolo Cozza - zyskali ogromną popularność. Telewizja Polska podjęła decyzję o nagraniu specjalnej edycji talk-show...

 • Startuje "Taniec z gwiazdami"!

  ...w walcu angielskim na parkiecie pojawią się Paweł Nastula, Anna Nowak, Wojtek Medyński, Dorota Gardias, Monika Richardson oraz Bartek Kasprzykowski. Jak zwykle w jury zasiądą Iwona Szymańska-Pavlović(...) Monika Richardson:

 • Przybylska i Adamczyk najpiękniejsi

  Małecki, Maciej Musiał, Łukasz Nowicki, Borys Szyc i Kuba Wesołowski. Wieczorną galę poprowadzili Monika Richardson i Tomasz Kammel. W części muzycznej swoje piosenki zaśpiewali: Natalia Kukulska(...)" - dziękował Piotr Adamczyk. źródło: TVP/x-news Anna Przybylska nie przybyła na uroczystość. Jej podziękowania, nagrane na wideo, zaprezentowano podczas gali. Pod koniec wypowiedzi aktorka zwróciła...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Polsko!" i współprowadząca "Pytanie na śniadanie" zdobyła 13% głosów. na piątym miejscu znalazły się eq-aequo Edyta Herbuś i Monika Richardson (9% głosów). Ta pierwsza była tancerką w drugiej(...) Urbańska (17% głosów). Aktorka i tancerka brała udział w 10. edycji programu, w finale której musiała uznać wyższość Anny Muchy. Żona Janusza Józefowicza zajęła również drugie miejsce w pierwszej odsłonie...

 • "Tancerka dyskotekowa"

  Mosejcuk Monika Richardson - Krzysztof Hulboj Marcin Chochlew - Janja Lesar Bartek Kasprzykowski - Blanka Winiarska(...)" wesoły, a na treningach to ciśnie strasznie. Nie wypuszcza mnie na przerwy, nie mogę papierosów palić. Jest ostrym trenerem - ujawniła aktorka. Książkiewicz przyznała też, że udziału w "Tańcu...