• Informacje na temat:

  monika wygrała

Artykuły na temat: monika wygrała
 • Monika Krzywkowska wygrała walkę z nowotworem! Przeszła przez piekło!

  W jej życiu zdarzały się dramatyczne chwile, ale Monika Krzywkowska (46 l.) skupia się na przyszłości. W rozmowie z "Na żywo" opowiada o urokach życia po czterdziestce, o tym, jak wychowuje swoją ukochaną córkę i jak poradziła sobie z chorobą.

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • To dlatego Monika Brodka i Jan Wieczorkowski się rozstali!

  ..., mając niespełna 17 lat, Monika Brodka wygrała "Idola". Potem odniosła sukces w konkursie premier na festiwalu w Opolu. Szła jak burza, wydała pierwszy album ( sprawdź! ). Koncertowała w całym kraju(...) Urszulę Karczmarczyk, z którą założył rodzinę. Mają dwóch synów: 11-letniego Janka i 6-letniego Wincenta.  W 2006 roku Monika nagrała piosenkę "Miał być ślub" ( posłuchaj! ). Dla fanów było jasne, że...

 • Eurowizja 2015: Skrajne opinie po wyborze Moniki Kuszyńskiej

  Wybór Moniki Kuszyńskiej na reprezentantkę Polski na Eurowizji wzbudził sporo emocji. Decyzja znalazła w sieci zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

 • Monika Kuszyńska: Tajemnica jej rodziny

  Monika Kuszyńska po wypadku mogła się załamać i popaść w depresję. Zawalczyła o swoje szczęście i wygrała...

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • "Skazane": Monika Krzywkowska wygrała walkę z rakiem!

  Monika Krzywkowska, czyli Sylwia ze „Skazanych”, przez kilka lat zmagała się z nowotworem. Kiedy udało się jej wygrać z czerniakiem i opowiedziała o swej walce w wywiadzie, spadła na nią... fala internetowego hejtu! - Od razu pożałowałam, że zaczęłam głośno mówić o raku – twierdzi aktorka.

 • Triumfowała w "Hell's Kitchen"

  Drugą edycję największego kulinarnego show w Polsce "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" wygrała 26-letnia Monika Dąbrowska ze Szczytna.

 • Monika Olejnik wygrała proces z Krystyną Pawłowicz. Będzie odwołanie od wyroku?

  Monika Olejnik (59 l.) ma powody do zadowolenia. Sąd pierwszej instancji przyznał jej rację w sporze z posłanką Prawa i Sprawiedliwości, Krystyną Pawłowicz (63 l.). Sprawa dotyczy kontrowersyjnych wydarzeń z 2014 roku.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

Zdjęcia na temat: monika wygrała
Wideo na temat: monika wygrała
 • Monika Zamachowska "wielką fanką Broni": Mam nadzieję, że będzie aktorką

  Bronia Zamachowska, córka Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy, zagrała Nikę Strzemińską w ostatnim filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki", partnerując Bogusławowi Lindzie. Dziewczyna dostała rolę w wyniku wygranego castingu. Za jej aktorską karierę kciuki trzymają nie tylko rodzice, ale także macoszka Monika Zamachowska. "Jestem wielką fanką Broni" - mówi Interii. "Uważam, że ma ogromny

 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Jarosińska skromnie o sobie: mam podobną barwę głosu do Amy Winehouse

  Monika Jarosińska (42 l.) po dramatycznym pożegnaniu swojego "korespondencyjnego przyjaciela" George'a Michaela postanowiła wystartować w konkursie na najlepszy cover utworu Amy Winehouse. Polska celebrytka zgłosiła się do konkursu wraz z kawałkiem „Back to Black”. – Amy Winehouse zawsze była mi bliska - i muzycznie, i wokalnie, bo mam podobną barwę głosu i chciałam się po prostu z tym zmierzyć

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: monika wygrała