• Informacje na temat:

  monika z big brothera

Artykuły na temat: monika z big brothera
 • Uczestniczka "Big Brothera" nago przed obiektywem aparatu

  Monika Goździalska w przeszłości brała udział w aż dwóch polskich edycjach "Big Brothera". Dziś nadal pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek reality show i cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Tam wyjątkowo lubi chwalić się swoim ciałem. Ma ku temu powody, bo jej sylwetka jest naprawdę znakomita. Na taki wygląd ciężko pracowała.

 • "Big Brother": Zarobki uczestników wyszły na jaw

  Kasia Olek w ostatnią niedzielę, 19 maja, odpadła z "Big Brothera". Nigdy nie ukrywała, że ma nadzieję na to, że program pomoże jej rozwinąć karierę w show-biznesie. Kasia po opuszczeniu domu Wielkiego Brata chętnie udziela wywiadów. W rozmowie z naszym reporterem przypadkowo ujawniła, na jakie zarobki w "Big Brotherze" mogą liczyć uczestnicy programu.

 • Już 19 kwietnia ukaże się składanka zatytułowana "Big Brother - Wielki Brat Polska". Znajdą się na niej zarówno nagrania przygotowane specjalnie dla popularnego programu telewizyjnego o tym samym tytule, jak i światowe przeboje. Ponadto nieoficjalnie mówi się, że być może własną płytę wyda także Monika Sewioło, uczestniczka programu, która dopiero co, dzięki głosom telewidzów, opuściła dom...

 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  W niedzielę, 4 marca, wieczorem, polscy widzowie poznali 12 uczestników programu "Big Brother". Bohaterowie tego tzw. reality-show będą mieszkać razem przez 100 dni, w specjalnie przygotowanym dla nich domu. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy złotych. Codziennie o 17.15 i o 20.00 można oglądać wybrane fragmenty z ich życia. Natomiast w nocy mają być emitowane sceny tylko dla widzów dorosłych.

 • Monika Sewioło, bohaterka programu "Big Brother", nagrała dla potrzeb przygotowywanej właśnie składanki o tym samym tytule, piosenkę z repertuaru Stachursky'ego, która w jej wersji zatytułowana jest "Urodziłam się, aby grać". W ten sposób spełniło się jej marzenie o karierze piosenkarki.

 • "Big Brother 2". Uczestniczki nago pod prysznicem

  ..."Big Brother" wrócił do TVN7 z drugą edycją. W ostatni piątek nowi mieszkańcy wprowadzili się do domu Wielkiego Brata i zaczęli integrację. Wydaje się, że nowa ekipa póki co jest bardziej dynamiczna i odważniejsza niż ta poprzednia. Również jeżeli chodzi o higienę osobistą. Panie nie wstydzą kąpać się nago.

 • "Love Island": Skandal w programie. Uczestniczka i prowadząca to znajome

  ..., co właściwie nie powinno dziwić - podobnie było w przypadku chociażby osób biorących udział w pierwszej edycji powracającego po latach "Big Brothera". Spore kontrowersje wzbudził jednak fakt, że(...) perfekcyjnego makijażu. Jej zawodowe losy mogły jednak potoczyć się nieco inaczej - w młodości Monika zastanawiała się nad tanatokosmetologią, czyli... zabiegami kosmetycznymi dla osób zmarłych...

 • "Frytka" ze Zdobywcami Pewnych Oskarów

  ...popularna "Frytka" z Big Brothera.

 • Byli w "Idolu", ale kariery nie zrobili

  Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki to wykonawcy, którzy zrobili karierę po "Idolu". Jest jednak spora część wokalistów, którzy, mimo udziału w finałowych odcinkach, zniknęli.

 • Monika Sewioło, niedawna uczestniczka programu "Big Brother", ma na swym koncie już jedną piosenkę i po cichu marzy o nagraniu albumu. Ale w domu Wielkiego Brata nie tylko ona chciała spróbować swych sił w muzyce. Podobną chęć wyrażał Piotr Lato, czyli popularny "Picia", który także zakończył swój udział w programie, a na pocieszenie otrzymał w prezencie gitarę z rąk samego Zbigniewa Hołdysa.