• Informacje na temat:

  montana miley

Artykuły na temat: montana miley
 • Miley Cyrus była najgorzej opłacaną gwiazdą "Hannah Montana"?

  Wokalistka przyznała, że według niej była najgorzej opłacaną gwiazdą popularnego serialu "Hannah Montana". Powodem miały być małe wymagania Cyrus.

 • Miley Cyrus vs "Hannah Montana": Ataki lęku i problem z tożsamością

  Miley Cyrus ujawniła, że okres nastoletni, kiedy grała w popularnym disneyowskim serialu "Hannah Montana", poskutkował u niej nieprawidłową budową ciała i atakami lęku. Jak twierdzi, szefowie telewizyjni mieli bardzo wysokie wymagania względem jej wyglądu.

 • #Zostańwdomu: Lady Gaga, Miley Cyrus i inni przyłączają się do ruchu

  ...w ciężkich chwilach bezsilności byli dla siebie pomocni. Głos zabrała również Miley Cyrus ( posłuchaj! ). Udostępniła na Twitterze sugestywny fragment z serialu "Hannah Montana" , w którym(...) naukę powściągliwości" - skomentowała w opisie. pic.twitter.com/LfLflFfG8c " additional="— Miley Ray Cyrus (@MileyCyrus)" date="March 15, 2020" user="MileyCyrus" /> Do ruchu przyłączyły się również...

 • Miley Cyrus zaręczona!

  Po trzech latach w związku Liam Hemsworth, gwiazda "Igrzysk śmierci", postanowił poprosić o rękę aktorkę Miley Cyrus. Choć serialowa Hannah Montana ma zaledwie 19 lat, nie miała żadnych wątpliwości i od razu się zgodziła.

 • Miley Cyrus zagra w "Czarnym lustrze"?

  Miley Cyrus zaliczy powrót do telewizji. Amerykańska wokalistka zagra w nowym sezonie serialu "Czarne lustro".

 • "Hannah Montana" na ekranie

  W połowie kwietnia na ekrany polskich kin trafi film fabularny "Hannah Montana The Movie" opowiadający o przygodach tytułowej bohaterki znanej wcześniej z serial u. W tytułowej roli idolka nastolatków Miley Cyrus.

 • Kogo kocha Hannah Montana?

  Ona musiała się zakochać! Kto? Miley Stewart czyli Hannah Montana z kinowej wersji telewizyjnego przeboju - "Hannah Montana. Film". Zakochać się nie jest trudno, ale nastoletnia idolka młodych widzów wybrała chłopaka, którego już obwołano nowym Bradem Pittem!

 • "Hannah Montana" kończy 10 lat

  W czwartek (24 marca) minęło 10 lat od premiery pierwszego odcinka serialu Disneya "Hannah Montana".

 • Recenzja Miley Cyrus "Younger Now": Stary głos młodej Miley

  To dobry rok dla Dolly Parton. Ikona muzyki country, niedościgniony wzór, twarz i głos rdzennej muzyki amerykańskich kowbojów, doczekała się uhonorowania. I niekoniecznie chodzi tu o gościnne duety z młodymi wokalistkami - najpierw Dolly zaśpiewała z Keshą, teraz wzrusza we wpadającym w ucho “Rainbowland” na najnowszej płycie Miley Cyrus. Parton wychowała muzycznie kolejne pokolenie i wreszcie...

 • Pożegnanie Miley Cyrus

  Miley Cyrus pożegna się ze swoim serialowym alter ego, Hanną Montaną, po kolejnym sezonie produkcji Disney Channel - potwierdzili producenci serialu.

Zdjęcia na temat: montana miley
Wideo na temat: montana miley
 • "Hannah Montana"

  Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka w Tennessee. Tam dziewczyna spędza wakacje i zastanawia się, co jest dla niej ważniejsze - muzyczna kariera czy może raczej przyjaźń i normalne życie, z dala od świateł

 • Miley Cyrus wije się na kroczu Robina Thicke

  Występ Miley Cyrus z całą pewnością był najbardziej szokującym show jakie mogli zobaczyć widzowie gali MTV Video Music Awards. Piosenkarka, która za wszelką cenę chce udowodnić, że nie ma już nic wspólnego z disneyowską Hannah Montaną, dała prawdziwy popis swoich "umiejętności". Do Miley na scenie dołączył Robin Thicke i razem wykonali utwór "Blurred Lines". (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: montana miley