• Informacje na temat:

  moon zobacz

Artykuły na temat: moon zobacz
 • LemON z nowym teledyskiem "Full Moon"

  Grupa LemON zaprezentowała nowy teledysk "Full Moon".

 • Secrets Of The Moon: Album "Black House" gotowy

  Postępowi (black)metalowcy z Secrets Of The Moon szykują się do premiery nowej płyty.

 • Deep Purple przesuwa granice: Zobacz teledysk "Throw My Bones"

  Round" 9. "The Power of the Moon" 10. "Remission Possible" 11. "Man Alive" 12. "And The Address" 13. "Dancing In My Sleep".

 • Delain: Zobacz nowy teledysk "Masters Of Destiny"

  ..."Masters Of Destiny" to jeden czterech premierowych utworów znajdujących się w programie EP-ki "Hunter’s Moon", której premierę wyznaczono na 22 lutego pod skrzydłami austriackiej Napalm Records(...) muzycy Delain. Zobacz teledysk "Masters Of Destiny" Delain Sprawdź tekst utworu "Masters Of Destiny" w serwisie Teksciory.pl!

 • "Sing": Marcin Dorociński jako koala Buster Moon

  ...koala Buster Moon. - Byłem strasznie podekscytowany, gdy poszedłem na casting. Zobaczyłem fragment z oryginału, tam bohater mówi głosem Matthew McConaugheya. Nagrałem próbkę, czekałem na telefon(...)Buster Moon jest właścicielem upadającego teatru. Organizuje więc wielki konkurs wokalny, który ma uratować jego ukochane miejsce. - Od dłuższego czasu uwielbiam animacje (...) Bardzo się na nich...

 • Michael Sheen w "New Moon"

  Brytyjski aktor Michael Sheen ("Frost/Nixon") dołączył do obsady filmu "New Moon" - kontynuacji kasowego hitu "Zmierzch".

 • ​Arek Jakubik solowo. Zobacz teledysk "Dziś w internecie"

  ...i kompozytor przebojów m.in. Ani Dąbrowskiej, Katarzyny Cerewkickiej, Ani Wyszkoni i grupy Hey, a ostatnio niXes - projektu Ani Rusowicz), który jako swoje inspiracje do albumu podaje Moon Duo, Ariel Pink(...) Arek Jakubik jest w większości współautorem warstwy lirycznej. Solowy projekt Jakubika już w marcu rusza w trasę koncertową, na której obok niego i Galińskiego, będzie można zobaczyć i posłuchać również...

 • Wzruszony Michał Szpak i "Rainbow": Zobacz wideo. Piosenka na Eurowizję 2019?

  Poniżej możecie zobaczyć tekstowe wideo do singla "Rainbow" Michała Szpaka. To już trzeci singel z zapowiadanego już przez nas nowego albumu jurora "The Voice of Poland" - "Dreamer".

 • Kid rozbiera: Zobacz teledysk

  Cudiego jako sprzedawcę w nocnym sklepie spożywczym, otoczonego przez surrealistyczne wizje i fantazje. Piosenka "Day'n'Nite" promuje debiutancki album rapera "Man on the Moon". Na krążku(...) Moon"zapowiedziana jest na 15 września.

 • Das Moon w "Must Be The Music": Jurorzy porażeni (wideo)

  Elektroniczny pop z elementami industrialu w wykonaniu grupy Das Moon zrobił spore wrażenie na jurorach "Must Be The Music". Zobaczcie przedpremierowo fragment występu warszawskiej formacji.