• Informacje na temat:

  morgan freeman

Artykuły na temat: morgan freeman
 • Morgan Freeman oskarżony o molestowanie! Aktor odniósł się do sprawy!

  Jak donosi serwis CNN, osiem kobiet oskarża Morgana Freemana (80 l.) o wysoce niestosowne zachowanie wobec nich. Aktor wydał oświadczenie, w którym skomentował te oskarżenia.

 • Morgan Freeman o marihuanie: Będę ją jadł, pił, palił i wciągał

  Morgan Freeman jest za legalizacją marihuany. Wybitny aktor zabrał głos w sprawie, nawiązując do wypadku samochodowego, który miał miejsce w 2008 roku. W tym czasie "trawka" służyła gwiazdorowi jako środek przeciwbólowy.

 • "Madam Secretary": Morgan Freeman jako sędzia

  Morgan Freeman wystąpi gościnnie w premierowym odcinku 2. sezonu serialu "Madam Secretary".

 • "Ted 2": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć trailer długo oczekiwanej drugiej części "Teda" Setha MacFarlane'a.

 • Morgan Freeman w żałobie. Jego wnuczka została zamordowana!

  Morgan Freeman (78 l.) przeżywa teraz trudne chwile. Jego ukochana wnuczka została zamordowana, a na jaw wychodzą kulisy tej zbrodni.

 • "Ted 2": Nowy zwiastun

  Właśnie pojawił się kolejny zwiastun jednej z najgłośniejszych premier roku - drugiej części "Teda".

 • Wyszedł na jaw romans Freemana?

  ...71-letni aktor Morgan Freeman, który kilka dni temu uległ wypadkowi, rozwodzi się! Czyżby nieznajoma kobieta, która feralnego dnia jechała z nim w samochodzie, miała z tym jakiś związek?

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • "Strefa mroku": Kultowy serial powróci w nowej wersji?

  ...wystąpili między innymi Bruce Willis i Morgan Freeman. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery...

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.

Zdjęcia na temat: morgan freeman
Wideo na temat: morgan freeman
 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

Dyskusje na temat: morgan freeman