• Informacje na temat:

  morning show

Artykuły na temat: morning show
 • "The Morning Show": Jennifer Aniston wraca na mały ekran!

  ...przedstawione w serialu mają zostać zaczerpnięte z książki Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". W rolach głównych w "The Morning Show" wystąpią Reese Witherpoon(...) ostatnio w "Wielkich kłamstewkach". "The Morning Show" zadebiutuje jesienią tego roku. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. Apple TV+ złożyła zamówienie na dwie serie. Jesteś fanem...

 • Została zamordowana z mężem. Była w 5. miesiącu ciąży

  Cristie Schoen Codd, ciężarna uczestniczka telewizyjnego show "Food Network Star", została zamordowana wraz z mężem - poinformował "Hollywood Reporter".

 • "The Morning Show": Jennifer Aniston i Reese Witherspoon znowu razem. Oficjalny zwiastun serialu

  ...przedstawione w serialu mają zostać zaczerpnięte z książki Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". W rolach głównych w "The Morning Show" wystąpią Reese Witherpoon(...) odcinkach 6. sezonu "Przyjaciół" Witherspoon wcieliła się w młodszą siostrę Rachel (Aniston) - Jill. "The Morning Show" zadebiutuje jesienią tego roku. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. Apple TV...

 • Shania Twain żegna się ze sceną

  "The Rock This Country" to nazwa pierwszej od 11 lat trasy koncertowej Shanii Twain. Będzie to jednocześnie pożegnanie kanadyjskiej wokalistki ze sceną.

 • ​Shannen Doherty znowu walczy z rakiem. "Jestem przerażona"

  Niecałe trzy lata temu Shannen Doherty cieszyła się, że wygrała walkę z nowotworem. Teraz, gwiazda serialu "Beverlu Hills, 90210", ze łzami w oczach poinformowała o nawrocie choroby. - Jestem przerażona, bardzo się boję - wyznała w programie "Good Morning America".

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Tori Spelling dała mężowi drugą szansę!

  Po płaczliwych wyznaniach i wzajemnym obrzucaniu się błotem w reality show Tori Spelling (41 l.) postanowiła jednak, że da drugą szansę niewiernemu mężowi.

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Szokujące wyznanie znanej wokalistki

  Prowokacyjna okładka amerykańskiego magazynu "Time", na której kobieta karmi piersią swojego kilkuletniego syna, wywołała za oceanem zażartą debatę na temat zjawiska zwanego "attachment parenting" (pol. rodzicielstwo więzi). Głos zaczęły zabierać także postaci ze świata show-biznesu.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Zdjęcia na temat: morning show
Wideo na temat: morning show
 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.