• Informacje na temat:

  moro- figurska

Artykuły na temat: moro- figurska
 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.

 • Nowi prowadzący w "Kawie czy herbacie?"

  Od 7 września, w programie "Kawa czy herbata?" pojawi się nowa para prowadzących. W każdy poniedziałek, o godz. 6.00 rano widzów przywitają Odeta Moro-Figurska oraz Jerzy Petersburski.

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Kładę się spać z wyrzutami sumienia

  Właśnie wydała książkę o gotowaniu dla dzieci pt. "Pichciuchy". Na co dzień Odeta Moro-Figurska prowadzi "Kawę czy herbatę?" i marzy, aby mieć więcej czasu dla rodziny.

 • Kto zwycięży tym razem?

  W piątek, 23 października, w siódmym odcinku programu "Kocham Cię Polsko!", do emocjonującej walki staną jak zawsze dwie drużyny. Po stronie Katarzyny Zielińskiej zobaczymy: Agnieszkę Wieszczek, Norbiego oraz Małgorzatę Rożniatowską, a Marzenę Rogalską wspierać będą: Odeta Moro - Figurska, Emilia Krakowska oraz Robert Kudelski.

 • Żmuda Trzebiatowska przerywa milczenie

  Gwiazdy coraz częściej traktują gazety jak konfesjonał, opowiadając publicznie o swojej prywatności. Dyskusja o tym, czy celebryci kupczą swoim życiem prywatnym, rozgorzała po gorzkich słowach Odety Moro wystosowanych do Michała Figurskiego. Niedawno na wywiad o kulisach swojego związku zdecydowała się Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Michał Szpak "grillowany". Kiedy roast wokalisty?

  ...i Odetty Moro") i Hubert Urbański .

 • Fiolka odstawiona

  Zastąpi ją Odeta Moro-Figurska, prezenterka znana z programów muzycznych, komputerowych i multimedialnych (m.in. Vivapolska!, TVN i TVN 7), żona dziennikarza muzycznego Michała Figurskiego. Oficjalną przyczyną zastąpienia Fiolki jest jej choroba, ale szybko pojawiły się głosy, że wokalistka nie poradziła sobie z prowadzeniem talk-show. Program "Ja tylko pytam" będzie emitowany codziennie, od...

 • Niemiecka Viva kończy działalność po 25 latach

  Viva Polska (nadawała w latach 2000-17). Wśród prezenterów polskiej Vivy byli m.in. Odeta Moro-Figurska, Kasia Kępka, Małgorzata Halber, Tede, Pezet, CNE, WSZ i Bilguun Ariunbaatar. W 2004

 • "Kawa czy herbata?" w weekendy

  ...programu TVP1 będą nadawane później niż w tygodniu. Gospodarzami sobotnich wydań magazynu "Kawa czy herbata? - moja sobota" będą Odeta Moro-Figurska i Michał Adamczyk. Natomiast w niedzielę program(...) (poniedziałek), Odeta Moro-Figurska i Paweł Bukrewicz (wtorek), Agata Konarska i Grzegorz Miśtal (środa), Monika Białek i Radek Brzózka (czwartek) oraz Paulina Chylewska i Marek Zając (piątek). Chcesz obejrzeć...

Zdjęcia na temat: moro- figurska
 • Zadowolony Figurski lansuje się z żoną
 • Zadowolony Figurski lansuje się z żoną
 • Zadowolony Figurski lansuje się z żoną
Wideo na temat: moro- figurska
 • Odeta Moro szczerze komentuje stan zdrowia Michała Figurskiego!

  We wrześniu Michał Figurski (42 l.) trafił do szpitala. Jego życie było zagrożone. Dziś dochodzi do siebie i powoli wraca do zdrowia. O tym, jak się czuje, opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" była żona dziennikarza, Odeta Moro (37 l.). (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Odeta Moro o pomocy dla Michała Figurskiego

  Odeta Moro zaangażowała się w zbieranie pieniędzy dla byłego męża Michała Figurskiego, który po przebytym wylewie wymaga kosztownej rehabilitacji. Dziennikarka wraz z przyjaciółmi zebrała 50 tys(...) dziecka, więc tutaj nie ma złudzeń i zastanawiania się: pomóc czy nie pomóc?" - tłumaczy Moro. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska mówi szczerze o rozstaniu

  Gwiazdy coraz częściej traktują gazety jak konfesjonał, opowiadając publicznie o swojej prywatności. Dyskusja o tym, czy celebryci kupczą swoim życiem prywatnym, rozgorzała po gorzkich słowach Odety Moro wystosowanych do Michała Figurskiego. Niedawno, na wywiad o  kulisach swojego związku zdecydowała się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka przerwała milczenie i po raz pierwszy od rozstania

Dyskusje na temat: moro- figurska