• Informacje na temat:

  morska decyzja

Artykuły na temat: morska decyzja
 • Courtney Love wstąpi do piechoty morskiej?

  Courtney Love, była członkini formacji Hole obecnie stojąca na czele grupy Bastard, jest tak pobudzona po zamachach terrorystycznych, do których doszło 11 września, że zdecydowała się wstąpić do piechoty morskiej (United States Marine Corps) i wziąć udział w akcji militarnej przeciwko organizatorom zamachów.

 • Harry Styles nie chce być ukochanym "Małej syrenki"

  Trwają przygotowania do aktorskiej wersji "Małej syrenki", jednej z najpopularniejszych animacji Disney'a. Do roli księcia Eryka, ukochanego głównej bohaterki, przymierzany był Harry Styles. Okazuje się, że odrzucił on decyzję Disney'a.

 • Nowy film twórcy "Tomb Raidera"

  Simon West, twórca przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" rozpoczął prace nad nowym obrazem. "Black Flag" określany jest jako "dramat morski". Akcja filmu ma się rozgrywać w XVII wieku na Oceanie Indyjskim.

 • " Bogactwo jest niczym"

  Rock'n'Rolf, znany również pod bardziej swojsko brzmiącym nazwiskiem Rolf Kasparek, przewodzi od niemal dwudziestu lat bandzie heavymetalowych piratów, którzy dzięki takim płytom, jak "Under Jolly Roger" czy "Port Royal" dochrapali się miana klasyków gatunku. Czas mija, a Running Wild wciąż jest taki sam, wciąż proponuje fanom metalu nieskomplikowane, ale porywające hymny - raz opiewające przygody wilków morskich, łupiących kupców pod piracką banderą, to znów odkurzające najciekawsze karty...

 • Ruszyły zdjęcia do filmu "Orzeł. Ostatni patrol"

  ...podwodnych, bomb głębinowych, wrogich okrętów i patrolujących teren samolotów, ale również z coraz bardziej napiętą atmosferą na pokładzie. W tej sytuacji jedna błędna decyzja czy też wzajemna rywalizacja...

 • Recenzja Fisz Emade Tworzywo "Radar": Miejcie ich na radarze

  Kilka tygodni temu Wojciech Waglewski, ojciec Fisza i Emade, wraz z Voo Voo wydał świetne "Za niebawem". Trudną płytę na ciężkie czasy. Jego śladem postanowili podążyć synowie, bo nie dość, że na "Radarze" Bartosz kilka razy porusza podobne tematy, to w dodatku Piotrek lubuje się tu w ejtisach. Fisz i Emade już dawno temu odeszli od rapu i była to dobra decyzja, nie tylko pod względem...

 • Weekend w kinie: W cieniu papieży

  Tylko trzy filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 13 grudnia. To wywołująca duże emocje biograficzna produkcja "Dwóch papieży", horror "Czarne święta" oraz rodzimy dramat sensacyjny "Serce do walki". Wciąż granych jest jednak wiele tytułów, które warto zobaczyć.

 • "Six": Nowy serial HBO

  W piątek, 20 stycznia o godz. 20.10 w HBO będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu sensacyjnego "Six". Jego twórcy prezentują opartą na prawdziwych wydarzeniach historię legendarnego Navy SEAL Team Six - amerykańskiego oddziału żołnierzy do zadań specjalnych. Premierowy odcinek dostępny będzie już 19 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze, w serwisie internetowym HBO GO.

 • "South Park" zakpi z Michaela Jacksona

  ...np. prawa ekonomiczne rządzące współczesnym światem. Okazuje się, że w mających globalne konsekwencje decyzjach finansowych, wielkim tego świata doradza... zwykła kura! Parker i Stone podsumowali...

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Przez wiele lat byli dobrymi znajomymi. Razem z grupą przyjaciół jeździli na narty i lubili te same rzeczy – dobrą kuchnię i kubańską muzykę. W końcu Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poczuli, że między nimi jest coś więcej. Jednak początek związku był trudny.