• Informacje na temat:

  mosqitoo

Artykuły na temat: mosqitoo
 • Mosqitoo: Złamany pop

  W środę, 7 grudnia, gościem naszej CZATerii był duet Mosqitoo, który tworzą Monika Głębowicz i Rafał Malicki. Grupa ma na koncie debiutancki album "Mosquitoo Music", który trafił do sklepów na początku grudnia. O nową płytę, a także plany na przyszłość, Monikę i Rafała pytali użytkownicy portalu INTERIA.PL.

 • Mosqitoo jest blisko ciebie

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać właśnie wydanego singla duetu Mosqitoo - "Close To You".

 • Mosqitoo: Konkurencja jest duża

  ...- Opole to wielka tradycja, duża oglądalność oraz niepowtarzalna okazja na popularyzację dla debiutującego artysty - mówią INTERIA.PL Monika Głębowicz i Rafał Malicki, członkowie duetu Mosqitoo. Przypomnijmy, że debiutancki album "Mosqitoo Music" otrzymał nominację do nagrody "Superjedynka" w kategorii "płyta alternatywna".

 • Kto przed Roisin Murphy?

  Duet Mosqitoo otworzy dwa polskie koncerty byłej wokalistki Moloko.

 • Syntetyczna miłość. Posłuchaj!

  Nagranie "Colour Is Blue" zapowiada nowy album synthpopowego duetu Mosqitoo. Nagrania możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • "Od razu zażarło"

  Mosqitoo to duet, który utworzyli: wokalistka Monika Głębowicz i producent Rafał Malicki. Grupa zadebiutowała pod koniec 2005 roku albumem "Mosqitoo Music", na którym znalazła się nowoczesna odmiana muzyki pop, o którą w Polsce wciąż ciężko. O Mosqitoo głośno zrobiło się za sprawą dwóch festiwali - w Opolu Monika i Rafał zdobyli drugie wyróżnienie podczas konkursu "Debiuty", zaś na "Top Trendy...

 • Electro-popowa sensacja

  W środę 12 grudnia gościem programu "E-MISJA" w INTERIA.TV będzie electro-popowy duet Mosqitoo. Program rozpocznie się o godz. 14.00, a tuż po nim o 14.30 odbędzie się czat z zespołem.

 • Kraków: Polskie gwiazdy na festiwalu

  Do wcześniej ogłoszonych artystów Coke Live Music Festival dołączyli Muchy, Sofa, CF 98, Eldo, Rotten Bark, Sokół z zespołem Plastic, Mosqitoo, DonGURALesko oraz zwycięzca Coke Live Fresh Noise - zespół Irena.

 • Sofa: Nowa nadzieja Kayah

  Kayax, wytwórnia należąca do Kayah, od chwili swojego debiutu może się pochwalić niemal samymi sukcesami. To w jej barwach ukazały się płyty Krzysztofa Kiljańskiego, Zakopower, Marii Peszek, czy Mosqitoo. Jej kolejną nadzieją jest grupa Sofa, która w najbliższy piątek, 12 maja, wyda debiutancką płytę "Many Stylez". - To genialny zespół - zachwala Kayah w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Wakacyjna Monika Lewczuk: "Ty i ja"

  ...17 czerwca do sprzedaży trafił album "#1" - debiut Moniki Lewczuk znanej z piątej edycji "The Voice of Poland" (drużyna Marka Piekarczyka). Jej pierwszy singel "#TAM TAM" zyskał status przeboju - obecnie ma na koncie prawie 5,5 mln odsłon. Album wyprodukował Rafał Malicki (m.in. (m.in. Mosqitoo, Marina Łuczenko-Szczęsna, Hey). "Wszystkie kompozycje tworzyliśmy wspólnie w studiu i są owocem...