• Informacje na temat:

  moss zdradza

Artykuły na temat: moss zdradza
 • Kate Moss chce być aktorką

  Kate Moss zamierza spróbować swych sił jako aktorka. Pomóc ma jej w tym brytyjski reżyser Mike Figgis ("Zostawić Las Vegas").

 • Carrie-Anne Moss o Matrixie

  Światowa premiera filmu "Matrix Reaktywacja" odbędzie się już 15 maja. W mediach trwa natomiast kampania promocyjna obrazu, zakrojona na niespotykaną skalę. O pracy nad kontynuacjami "Matrixa" w rozlicznych wywiadach opowiadają gwiazdy opowieści. Ostatnio kilka szczegółów na temat realizacji filmu "Matrix Reaktywacja" ujawniła Carrie-Anne Moss.

 • Kate Moss konsultantką mody w "X Factor"

  Styl Kate Moss doczekał się wielu naśladowców. Przyniósł modelce nie tylko tytuł ikony stylu, może również rolą konsultantki stylu w programie "X Factor".

 • Laurence Fishburne zdradza sekrety "Matrixa"

  ...aktor. Główne role w filmie "The Matrix Reloaded", poza Laurencem Fishburnem, grają: Keanu Reeves, Carrie Anne Moss, Monica Bellucci, Hugo Weaving, Matt McColm, Jada Pinkett Smith. Film trafi na ekrany...

 • Legenda rocka i supermodelka

  To był wyjątkowo zaskakujący duet - podczas koncertu charytatywnego w Londynie razem z byłym liderem Pink Floyd Davidem Gilmourem wystąpiła supermodelka Kate Moss.

 • Wzięli ślub w sekrecie

  Modelka Kate Moss i rockman Jamie Hince z zespołu The Kills są od kilku miesięcy małżeństwem. Informacja o ślubie gwiazdorskiej pary przeciekła do mediów dopiero teraz.

 • Co po "Modzie na sukces"?

  Ta wiadomość zelektryzowała kilkadziesiąt milionów fanów "Mody na sukces" w 98 krajach. Po 25 latach z serialu odchodzi Ronn Moss, odgrywający jedną z głównych ról - Ridge'a Forrestera. Co będzie dalej z serialem? I co będzie dalej z Ronnem?

 • Primal Scream: Wygrany proces

  Bobby Gillespie i jego dziewczyna Katy England wygrali proces z "News of the World". Brytyjski tabloid w styczniu opublikował materiał z którego wynikało, że lider grupy Primal Scream zdradzał swoją partnerkę z modelką Kate Moss.

 • Helen Mirren: Piękna?

  ...bycia piękną, woli po prostu być. Przyznaje, że pewność siebie nie jest czymś danym raz na zawsze. Zdradza, że to, że czuje się dobrze sama ze sobą, to nie pewność siebie, a umiejętność odpuszczania. "Prawdą jest to, że z wiekiem nie nabierasz większej pewności siebie, po prostu mniej się przejmujesz" - wyjaśnia. "Nienawidzę słowa 'piękna'. Kate Moss jest piękna, podobnie jak David Beckham...

 • Niezwykłe pożegnanie

  ...w październiku. Wszyscy pytają również o obecność Ridge'a. Bell zdradza: - Może się pojawi. A czy będzie wyglądał jak Moss? To też możliwe! Na koniec ciekawostka. Stephanie dowiedziała się, że nastąpił nawrót(...)Amerykańscy wielbiciele sagi o Forresterach wciąż przeżywają nagłe zniknięcie Ridge'a, po zaskakującej decyzji Ronna Mossa o odejściu z "Mody na sukces". Już wkrótce staną się świadkami jeszcze...