• Informacje na temat:

  motyw dżungli

Artykuły na temat: motyw dżungli
 • Jej pierwszą główną rolą w filmie fabularnym była rola Kitty Brydon w "Księdze dżungli", po której wystąpiła w szeregu niezależnych produkcji, takich jak "Pani Dalloway" "Face" "Oniegin", " Plotka ", "Opętanie", "Gra Ripley'a" i "Aktorzy".

 • "Piraci": Premiera 4. sezonu

  Czaszki setek brytyjskich żołnierzy poległych w walce spoczywają w poszyciu dżungli, a Królewska Flota, zostaje zmuszona do odwrotu... Indie Zachodnie stały się terenem najbardziej krwawych walk(...) porządek spływającego krwią świata. Kogo czeka śmierć, a kogo wieczna chwała?  Fabuła serialu jest luźno oparta na motywach powieści "Złoto z Porto Bello", prequelu kultowej "Wyspy skarbów" autorstwa...

 • Jacek Kawalec: Niczego w życiu nie żałuję

  ...wizualne do filmu "Księga dżungli". A syn? - Kajetan w tym roku zrobił maturę, dostał się na logistykę mediów na UW. Latem pojechał do Kaliny, żeby kelnerowaniem w Londynie zarobić trochę grosza(...) dawała mi nie tylko solidne pieniądze. To był bagaż życiowych doświadczeń, który przydaje mi się do dziś w pracy aktora. Oczywiście kasa była głównym motywem, bo mieliśmy już małe dziecko, a nie...

 • Weekend w serialach

  ...dowiaduje się, że najemnicy z Phoenix Group opanowali Terra Nova, a Taylor wraz z oddziałami ukrył się w dżungli. "Moda na sukces" odc.6038 Thomas przygotowuje projekty damskich kreacji, które miałyby(...) akcjami będącej na skraju bankructwa spółki produkującej gry komputerowe. Puchała ma przeczucie, że tu należy szukać motywu zbrodni. Postanawia dowiedzieć się więcej o problemach firmy i jej właścicielach...

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • Spacerkiem przez dżunglę

  Sedativa featuring Dawid Portasz "I", Offside Records

 • Gdzie diabeł mówi dobranoc

  "Słyszeliście o Morganach?" ("Did you hear about the Morgans?"), reż. Marc Lawrence, USA 2009, dystrybutor UIP, premiera kinowa 5 marca 2010 roku.

 • Bez nich nie ma wakacji

  Podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach, w wakacje polskie stacje telewizyjne raczą nas filmowymi powtórkami. Postanowiliśmy wybrać kilka produkcji, bez których nie wyobrażamy sobie lipcowo-sierpniowego odpoczynku.

 • Blues kosmicznych kałamarnic

  "Strefa X" ("Monsters"), reż. Gareth Edwards, Wielka Brytania 2010, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 8 lipca 2011 roku.