• Informacje na temat:

  motyw motyla

Artykuły na temat: motyw motyla
 • "Prawo ulicy", "Detektyw" i przedpremierowo pierwszy odcinek "Długiej nocy" odkodowane w HBO GO

  W serwisie HBO GO został odkodowany przedpremierowo pierwszy odcinek nowego miniserialu HBO Długa noc, którego premiera odbędzie się 11 lipca w HBO. Dodatkowo w ramach sekcji CrimeMania zostały odkodowane jeszcze dwa kultowe seriale, których motywem przewodnim jest zbrodnia. Są to pierwsze sezony uznanych produkcji HBO - Prawo ulicy (The Wire) oraz Detektyw (True Detective).

 • Serialowy przewodnik

  ...posiadłości. Jane odkrywa, że motywem morderstwa jest ukryty w domu skarb. "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" (78) Na terenie Madison Square Park zasztyletowano młodego mężczyznę. Z kolei na(...) latach bezczynności snajper z Los Angeles znowu atakuje. Jego ofiarami są głównie pracownicy budowlani. Agenci Matt Flannery i Emily Lehman próbują rozwikłać zagadkę motywu strzelca. Muszą też powstrzymać...

 • "Polska to bardzo interesujący kraj"

  koncert, Artur Wróblewski rozmawiał z Eero Heinonenem, basistą formacji. Muzyk opowiedział o ciśnieniu związanym z nagraniem następcy kasowego "Dead Letters", jodze i medytacji, życiu w trasie i motylach

 • Najpierw książka, później Clooney

  Najnowszy film z Georgem Clooneyem "Amerykanin" zawita na polskie ekrany już w listopadzie. Obraz w reżyserii Antona Corbijna ("Control") powstał na motywach powieści "Amerykanin. Niezwykle skryty dżentelmen" autorstwa brytyjskiego pisarza Martina Bootha.

 • Nowa czołówka serialu "Na Wspólnej"

  Zgodnie z zapowiedzią twórców serialu - "Na Wspólnej" wraca po wakacjach z nowymi wątkami, bohaterami i niespodziankami dla swoich fanów. Jedną z nich jest nowa czołówka serialu.

 • Przepakowania bez przestrojeń

  Grzegorz Turnau "Fabryka Klamek", Mystic

 • Gwiazda wraca do formy

  "Jaśniejsza od gwiazd" ("Bright Star), USA 2009, , reż. Jane Campion, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 14 maja 2010 roku.

 • Dla kogo Złote Taśmy?

  Twórcy filmów "Rysa" i "Po-Lin. Okruchy pamięci" - reżyserzy Michał Rosa i Jolanta Dylewska - otrzymali we wtorek w Warszawie nagrody Złotych Taśm dla autorów najlepszych polskich filmów wprowadzonych do kin w 2008 roku.

 • Film polski w 2007 roku

  Wprowadzenie na ekrany kin dramatu "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy oraz nagroda Emmy - która jest telewizyjnym odpowiednikiem Oscara - dla Andrzeja Maleszki to najważniejsze wydarzenia w dziedzinie filmu polskiego w 2007 roku.

 • "Pan Lazhar": Poczwarka wychodzi z kokonu

  Po samobójczej śmierci młodej nauczycielki, uwielbianej przez dzieci, w szkole pojawia się nowy pedagog, pan Lazhar, uchodźca z Algierii. Nikt nie wie, że on sam przeżywa osobistą tragedię. Nieoczekiwanie nowa posada będzie dla wszystkich wspólną drogą do uporania się z traumami.

Wideo na temat: motyw motyla
 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Amerykańskie ciacho

  Seksowna komedia z najgorętszym "ciachem" Hollywood - Ashtonem Kutcherem ("Co się zdarzyło w Las Vegas", "Efekt motyla", "Zupełnie jak miłość") w roli głównej. Rozbrajająco przystojny Nikki (Ashton Kutcher) uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji - doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety,...

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...