• Informacje na temat:

  movie bez

Artykuły na temat: movie bez
 • "Movie 43": Seks, rasizm i randka w ciemno

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Otwarcie bez mistrza

  ..., że Wong Kar Wai miota się między skrajnościami - odbija od ściany do ściany - i wciąż rozbija sobie głowę o mur krytyki. Symboliczną, zrealizowaną w stylu indie-movies "Jagodową miłość" (2007) nie(...), którzy zwykli tłumnie zapełniać amerykańskie indie-movies. W filmie Matta Potterfielda napięcie rozkłada się między czterdziestoletnimi małżonkami w separacji a dwiema nastoletnimi dziewczynami...

 • Berlinale nadal bez faworyta

  Festiwal w Berlinie przekroczył już swój półmetek, ale nadal nie widać filmu, któremu można by z czystym sumieniem przyznać Złotego Niedźwiedzia. Stephen Frears (Cheri") i Chen Kaige ("Forever Enthrelled") wracają w swych nowych dziełach do sprawdzonych już tematów. Niestety, bez powodzenia. Z Berlina pisze specjalny wysłannik INTERIA.PL.

 • "T4": Obejdzie się bez Arnolda

  ..."Prace trwają. Scenariusz będzie gotowy za 8-9 miesięcy. Kiedy już będziemy go mieć, ruszy produkcja" - powiedział Kassar libańskiemu magazynowi The Movie Guide podczas promocji "T3" w rodzinnym(...) samego aktora. "Jeśli zechce zająć się polityką, zajmie się polityką. Wtedy wymyślimy sposób, bo poradzić sobie bez niego. W każdym razie Arnold wyraził ochotę na zagranie w czwartej części...

 • Hołd z gracją i wyczuciem

  Ania Dąbrowska "Ania Movie", Sony Music...

 • "Zmierzch" najlepszym filmem

  ..."Zmierzch" Catherine Hardwicke zdominował tegoroczną galę MTV Movie Awards, zdobywając aż 5 nagród, w tym dla najlepszego filmu roku.

 • "Carol" z Cate Blanchett trafi na polskie ekrany

  Rywalizujący o Złotą Palmę rozpoczętego wczoraj festiwalu w Cannes film "Carol" w reżyserii Todda Haynesa trafi na polskie ekrany - poinformował dystrybutor Vue Movie.

 • "Łowcy głów": Mężczyzna z kompleksem wzrostu

  Norwescy "Łowcy głów", ekranizacja bestsellerowej powieści Jo Nesbo, to wbrew pozorom nie kolejny mroczny skandynawski kryminał, ale prawdziwa mieszanka gatunkowa, na którą składają się dramat, thriller, komedia i heist movie.

 • Nikt nie pokonał Ani Dąbrowskiej!

  Już po raz szósty z rzędu na 1. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce znalazła się Ania Dąbrowska z albumem "Ania Movie".

 • Nominacje do filmowych nagród MTV

  Komedia "Ted" i western "Django" zdominowały listę nominacji do tegorocznej edycji MTV Movie Awards. Oba przeboje kinowe mają szansę na siedem statuetek i powalczą o wyróżnienia m.in. w tak nietypowych kategoriach, jak: "najlepsza walka" i "najlepszy pocałunek".