• Informacje na temat:

  movie kilka

Artykuły na temat: movie kilka
 • "Winowajca": Feel good movie w krainie wina

  ...klocków. Tylko że w tym przypadku nie chodzi o wyjątkową oryginalność i udział w wyścigu o najbardziej prestiżowe wyróżnienia świata filmu (choć kilka nagród z lokalnych i tematycznych festiwali(...), w ogóle niczego nie konsultuje. Po prostu wsiada w samolot w Kanadzie i kilkanaście godzin później kończy podróż w malowniczym miasteczku Acerenza na południu Półwyspu Apenińskiego. Nie najlepiej pamięta...

 • "Dwie Wieże" zdominowały Internet Movie Awards

  Dwa razy w roku strona Internet Movie Awards ogłasza plebiscyt na najlepsze i najgorsze filmy, reżyserów, scenarzystów i aktorów. Kilka dni temu ogłoszono zwycięzców internetowych nagród filmowych drugiego półrocza 2002 roku. Dzięki głosom Internautów najlepszą produkcją został przebój Petera Jacksona, "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • "Movie 43": Manifest kina fekalnego

  ..."Movie 43" to wyzwanie rzucone znawcom, piewcom, miłośnikom, ale i amatorom oraz laikom sztuki filmowej. Wyglądający na spreparowany pod gusta gimnazjalistów film, tak sprawnie żongluje popkulturowymi nawiązaniami, że w pewnym momencie czytający te odniesienia widz traci rozeznanie. Bo na czym ma się skupiać? Na wariacji na "Romeo i Julię" czy fekalnym humorze, którym jest okraszona?

 • MTV Movie Awards: Miś między udami i boski chillout

  Już w najbliższą niedzielę, 13 kwietnia, poznamy kolejnych laureatów MTV Movie Awards. Przed galą wręczenia Złotych Popcornów przypominamy komiczne wydarzenia z poprzednich edycji imprezy.

 • ...w różnych terminach. W Polsce retransmisja gali zaplanowana jest na 9 czerwca, oczywiście w MTV Polska. W tym roku, w ramach MTV Movie Awards, o miano najlepszego filmu walczą: "Gladiator", "Hannibal...

 • ...w różnych terminach. W Polsce retransmisja gali zaplanowana jest na 9 czerwca, oczywiście w MTV Polska. W tym roku, w ramach MTV Movie Awards, o miano najlepszego filmu walczą: "Gladiator", "Hannibal...

 • To był ukartowany skandal?

  Nie milkną echa incydentu podczas gali MTV Movie Awards w Los Angeles z udziałem komika Sachy Barona Cohena i rapera Eminema.

 • Zobacz ślub gwiazd "Zmierzchu"!

  Triumf gwiazd filmowej serii "Zmierzch" podczas gali wręczenia MTV Movie Awards zbiegł się z internetową premierą zwiastuna najnowszego filmu z Kirsten Stewart i Robertem Pattinsonem.

 • Ania najlepsza, duży skok AC/DC

  Album "Ania Movie" Ani Dąbrowskiej to wciąż najchętniej kupowane wydawnictwo muzyczne w Polsce. Płyta znalazła się na 1. miejscu zestawienia już po raz czwarty z rzędu.

 • Eminem i Rihanna: Czy to jest przyjaźń czy to jest... zarabianie?

  W niedzielę, 13 kwietnia, Eminem i Rihanna wystąpili razem podczas gali MTV Movie Awards, a w sierpniu ruszają w duecie na koncertowe tournee. Wspólnicy w interesach czy prawdziwi przyjaciele? Sprawdźmy.

Zdjęcia na temat: movie kilka