• Informacje na temat:

  mowę

Artykuły na temat: mowę
 • "Mowa ptaków": Andrzej Żuławski był wnikliwym obserwatorem rzeczywistości

  ..., operator podkreślił, że była ona przyjemnością. "Podziwiałem go za to, że zdecydował się zrealizować 'Mowę ptaków'. Ucieszyłem się, gdy zaproponował mi współpracę. Pewnie zabrzmi to nieskromnie, ale uważałem...

 • Oscary: Krótkie mowy

  ...mówią" - wyjaśnił nominowanym Gil Cates. Producent spodziewa się, iż część nagrodzonych wykorzysta swój czas, by wygłosić antywojenną mowę. Gil Cates wyjaśnił jednak, że nie będzie ingerować w treść...

 • "Wykorzystuję mowę ciała"

  ..., mowa twojego ciała odegrałaby tu bardzo ważną rolę. Jest ona integralną częścią mojego zawodu, podstawową rzeczą w komunikacji z moją publicznością. Wolę więc wykorzystywać mowę mojego ciała(...) znów to robić. Muszę tylko wszystko odpowiednio zaplanować. Dziękuję za rozmowę.

 • Adele zachwycona nową płytą Beyonce: "Odebrało mi mowę"

  Adele pochwaliła publicznie Beyonce. Brytyjska wokalistka na swoim Instagramie napisała, że płyta "Lemonade" "odebrała jej mowę".

 • Bob Dylan przesłał mowę noblowską, dostanie pieniądze z nagrody

  Laureat literackiej Nagrody Nobla z 2016 roku, poeta i pieśniarz Bob Dylan przekazał Akademii Szwedzkiej przyznającej to wyróżnienie tradycyjną mowę noblowską, co było warunkiem, by otrzymał 819 tys. euro - przekazała sekretarz Akademii.

 • Jest zwiastun kontrowersyjnej "Mowy ptaków"

  Po teaserze i teledysku prezentujemy finalny zwiastun jednego z największych filmowych wydarzeń roku - "Mowy ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego, która będzie miała ogólnopolską premierę 27 września.

 • Kylie Minogue: Wszechobecna mowa ciała

  ...w komunikacji z moją publicznością. Wolę więc wykorzystywać mowę mojego ciała, zamiast oddzielać ją zupełnie od mojej muzyki". Uważana za jedną z najseksowniejszych postaci show-biznesu 35-letnia Minogue...

 • "Mowa ptaków": Król jest nagi

  Scenariusz "Mowy ptaków" napisał zmarły przed trzema laty Andrzej Żuławski, za reżyserię odpowiada jego syn - Xawery, któremu ojciec przed odejściem wręczył tekst ze słowami: "Zrób z nim, co chcesz". Projekt zapowiadał się bardzo ciekawie. Połączenie energii twórcy "Wojny polsko-ruskiej" z szaleństwem reżysera "Szamanki" musiało dać koktajl wybuchowy. Szkoda tylko, że okazał się kompletnie niejadalny.

 • Edyta Górniak okłamała TVP. "Przepraszam, że to mówię"

  O Edycie Górniak znów zrobiło się głośno. Tym razem przyznała się, że podczas przygotowań do Eurowizji okłamała Telewizję Polską.

 • ​Jan Kobuszewski laureatem Wawrzynu Mowy Polskiej 2019

  Podczas gali 19. ogólnopolskiego Programu Społecznego Mistrz Mowy Polskiej w Malborku (Pomorskie) tytuł "Kuźnia Mowy Polskiej 2019" otrzymała Redakcja Programu 2 Polskiego Radia, a "Wawrzyn Mowy Polskiej 2019" przyznano Janowi Kobuszewskiemu.

Zdjęcia na temat: mowę
Wideo na temat: mowę
 • Basia Kurdej-Szatan: przygotowałam sobie mowę końcową!

  - Kiedy tak staliśmy tam w dwie pary, miałam wrażenie, że odpadniemy. Miałam taki spokój w sobie. Nawet przygotowałam sobie mowę - powiedziała nam po półfinale 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan. - Kiedy okazało się, że to nie my, byłam zdziwiona, zszokowana, było mi przykro, że Sandra odpadła. Wszyscy zasługiwaliśmy na pierwsze miejsce - dodała. - Wszyscy byliśmy dobrzy

Dyskusje na temat: mowę