• Informacje na temat:

  mowę ciała

Artykuły na temat: mowę ciała
 • "Wykorzystuję mowę ciała"

  ..., mowa twojego ciała odegrałaby tu bardzo ważną rolę. Jest ona integralną częścią mojego zawodu, podstawową rzeczą w komunikacji z moją publicznością. Wolę więc wykorzystywać mowę mojego ciała(...)Twoja nowa płyta "Body Language" jest bardziej soulowa i funkowa od poprzedniej. Dlaczego zmieniłaś skład wygrywającej drużyny? Nie chciałaś nagrywać "Fever 2"? Przy tej płycie pracowało wielu...

 • Kylie Minogue: Wszechobecna mowa ciała

  ..."Mowa ciała jest obecna wszędzie" - mówi Kylie Minogue. Właśnie ukazał się nowy album wokalistki, zatytułowany "Body Language". Płyta zadebiutowała na szóstym miejscu brytyjskiej listy przebojów.

 • Orły: Piętnaście nominacji dla "Bożego Ciała"

  ...maksymalnie 11 nagród. O osiem Orłów powalczy "Obywatel Jones" Agnieszki Holland, "Ukrytą grę" Łukasza Kośmickiego nominowano w siedmiu kategoriach, a "Mowę ptaków" Xawerego Żuławskiego - w sześciu. Dalsze...

 • Z mową ciała za pan brat

  ..."Kłamstwo powtórzone odpowiednio wiele razy może stać się prawdą" - tak Piotr Wróbel, wokalista, gitarzysta i tekściarz grupy Akurat, mówi o utworze "Język ciała". Drugiego singla z płyty "Optymistyka" możecie posłuchać w Muzzo.pl .

 • Weekend w kinie: Dusze i ciała, noce i dnie

  Scott Thomas). Zainspirowany postawą Brytyjczyków decyduje postawić na bliskie im ideały - wolności i umiłowania pokoju. Wie, że musi zagrzać społeczeństwo do boju, przygotować mowę, która poruszy naród...

 • "Boże Ciało" oraz "Ból i blask" ze "Złotymi Taśmami" SFP

  Koło Piśmiennictwa Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich (polska sekcja FIPRESCI) przyznało dzisiaj (9 stycznia 2020) nagrody dla filmów wprowadzonych na ekrany polskich kin w 2019 roku. Nagrodzone "Złotymi Taśmami" filmy to: "Boże Ciało" Jana Komasy i "Ból i blask" Pedra Almodóvara.

 • Michał Malitowski: Depresja to także choroba ciała

  ...- Depresja jest nie tylko chorobą duszy, ale też ciała, mózgu. Wymaga leczenia, a nie jedynie zabiegów higienicznych - tłumaczy Michał Malitowski. Juror "Tańca z Gwiazdami" opowiedział o trudnych momentach swojego życia, kiedy "dusza rozpadła się na kawałki".

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  ...cepa. Mniejsza o wymowę ideologiczną. "Obce ciało" jest filmem kiepsko napisanym i zrealizowanym po najmniejszej linii oporu - bez pomysłu, stylu, wyrazu. Gdzie estetyczne wyrafinowanie "Struktury...

 • Gdynia 2019: Złoty Klakier dla "Ikara", nagroda dziennikarzy dla "Bożego Ciała"

  Znamy już werdykt Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Podczas Młodej Gali na Scenie Nowej Teatru Muzycznego w piątek, 20 września, wręczono też nagrody pozaregulaminowe. Triumfy święcił przede wszystkim wielki faworyt do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów, czyli Jan Komasa i jego "Boże Ciało".

 • Miał romans z Królem Popu? "Mówię prawdę"

  Czy były kochanek ekscentrycznego estradowego artysty Liberace'a miał również romans z Michaelem Jacksonem?

Zdjęcia na temat: mowę ciała
Wideo na temat: mowę ciała
 • Odważna stylizacja Julii Wieniawy: Po to ćwiczę na siłowni, żeby pokazywać ciało

  Jak Julia Wieniawa komentuje swoje odważne stylizacje, w których pojawia się na warszawskich salonach? - Po to ćwiczę na siłowni, żeby potem móc się pokazać. Taka jest specyfika tego zawodu, ale nie mówię, że ubieram się wyzywająco. Moi rodzice nie mają z tym problemu. Jestem dorosłą osobą - mówi aktorka. (przeambitni.pl/x-news)

 • "Haker umysłu": Łukasz Płoszajski... włamywaczem?!

  Aktor i mentalista Łukasz Płoszajski wyjaśnia, jak czytając mowę ciała można otworzyć zamek szyfrowy sejfu i odgadnąć sumę pieniędzy ukrytą wewnątrz!

 • Adam Adamonis będzie pomagać kobietom

  przemocy domowej. Autorska metoda Adama Adamonisa ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi. Adam Adamonis prowadzi firmę zajmującą się rozwojem(...), szukających rozwoju osobistego, pragnących pozbyć się blokad ciała i umysłu. Celem szkolenia jest redukcja stresu, relaks ciała i umysłu, wzmocnienie pewności siebie i wiarygodności. W pracy tej aktor

Dyskusje na temat: mowę ciała
 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Ja jako mężczyzna nie byłem wstanie odczytać mowy ciała lekarki i gdy widziałem wyciągniętą do siebie rękę podawałem własną na pożegnanie, chociaż było to niewygodne - musiałem podawać rękę poziomo z góry, a moja mama prawidłowo interpretowała mowę ciała lekarki, i ja jedynie żerowałem na domyślności mojej mamy :-)

 • Re: Najładniejsza w „M jak miłość”?

  Ładna jest i ma świetną figurę, ale ma coś takiego nie fajnego w spojrzeniu i ten nieszczery uśmiech taki sztuczny jak dla mnie. Nie mam nic do niej, ale ma odpychającą aparycję i mowę ciała, zachowanie, ale ile ludzi tyle opinii w każdym razie wygląd to nie wszystko.

 • Re: Na dobre i na złe

  , jeżeli chodzi o LiL był kiepski. Czy że cokolwiek bylo niejasne. Oni rozumieją się doskonale bez słów. Ja patrzyłam na mowę ciała, a nie teksty. Witek mało mówi, ma trudności z mówieniem o uczuciach, ale