• Informacje na temat:

  mowę ciała

Artykuły na temat: mowę ciała
 • Zdjęcie Meghan i Harry'ego zdradza wszystko! Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości!

  Meghan Markle (38 l.) i Harry (35 l.) wrócili na kilka dni do Londynu. Zdjęcia z ich pierwszego publicznego wyjścia od czasu "megxitu" wywołały sporo emocji. Znana ekspertka od mowy ciała zwróciła jednak uwagę na coś bardzo ciekawego...

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Eksperci od mowy ciała przeanalizowali zdjęcie z chrztu Archiego! Doszli do szokujących wniosków!

  ...o opinię słynną ekspertkę od mowy ciała, Judi James.  Kobieta wyczytała z niego sporo ciekawych rzeczy. James stwierdziła, że książę William wyglądał, jakby mocno coś w sobie skrywał. Następca tronu(...) księżna sprawiała wrażenie, jakby czuła się tam bardzo niekomfortowo i najchętniej chciałaby uciec i się gdzieś schować. Grymasy na twarzach Kate i Williama szeroko komentują także internauci. "Czemu...

 • Tomasz Raczek: O polskim kinie tylko dobrze

  "Trzeba chodzić na polskie filmy, bo są ciekawe" - przekonuje Tomasz Raczek. Krytyk filmowy chwali m.in. "Bogów", "Body/Ciało" czy oscarową "Idę". "Nie sposób skończyć tej wyliczanki" - dodaje.

 • Zofia Klepacka doceniona za mowę nienawiści. Ma zostać... członkiem honorowym Związku Żołnierzy AK

  Zofia Klepacka (33 l.) w poniedziałek z rąk Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej otrzyma tytuł Członka Honorowego. Uroczystość odbędzie się w Centrum Szembeka. Fakt ten skomentowała w mediach społecznościowych Kinga Rusin.

 • Małgorzata Szumowska: Nie wierzę w zaświaty

  "Body/Ciało", za które Małgorzata Szumowska otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie, trafi do kin 6 marca. W ramach przygotowań do pracy nad filmem z wątkami spirytystycznymi twórcy spotkali się m.in. z osobą uważającą się za medium - zdradziła reżyserka.

 • Pręgowski: W spektaklu pokazałem pewną część ciała. Nie wiem, z czego oni się śmiali!

  ..."W spektaklu „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” pokazałem pewną część ciała, ale powiem wam szczerze, że nie wiem, z czego oni się śmiali, mam dużo śmieszniejsze części ciała, na szczęście nie musiałem ich pokazywać. Natomiast jestem bardzo dumny, że mam takie właśnie różne narzędzia" – mówi agencji Newseria Piotr Pręgowski. Aktor podkreśla, że sukces spektaklu zależy od jego twórców i wykonawców. Jego...

 • Katarzyna Bargiełowska: Jak rozmawiać trzeba z psem

  Widzowie polubili nie tylko program "Przygarnij mnie", lecz także znawczynię psiej psychiki. Katarzyna Bargiełowska opowiada, dlaczego kocha psy i... jak się z nimi dogaduje.

 • Andrzej Duda przerwał milczenie! Zaskakujące słowa

  Andrzej Duda (47 l.) był ostatnio jednym z uczestników debaty prezydenckiej, która została wyemitowana przez Telewizję Polską. Prezydent według oceny ekspertów od mowy ciała był spięty i nerwowy. Jednak w rozmowie z dziennikarzami po zakończonej debacie wyjawił coś, co odbiło się w mediach szerokim echem!

 • Bérénice Bejo o "Rozdzielonych": Wiedziałam, że ten film jest ważny

  "Musiałam zrezygnować z bycia miłą i słodką" - tak Bérénice Bejo, aktorka znana z filmu "Artysta", mówi o swej nowej roli w dramacie Michela Hazanaviciusa "Rozdzieleni". "To nasz kolejny 'rodzinny' film, ale musiałam zrezygnować ze wszystkich macierzyńskich gestów" - dodaje.

Zdjęcia na temat: mowę ciała
Wideo na temat: mowę ciała
 • Odważna stylizacja Julii Wieniawy: Po to ćwiczę na siłowni, żeby pokazywać ciało

  Jak Julia Wieniawa komentuje swoje odważne stylizacje, w których pojawia się na warszawskich salonach? - Po to ćwiczę na siłowni, żeby potem móc się pokazać. Taka jest specyfika tego zawodu, ale nie mówię, że ubieram się wyzywająco. Moi rodzice nie mają z tym problemu. Jestem dorosłą osobą - mówi aktorka. (przeambitni.pl/x-news)

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • "Haker umysłu": Łukasz Płoszajski... włamywaczem?!

  Aktor i mentalista Łukasz Płoszajski wyjaśnia, jak czytając mowę ciała można otworzyć zamek szyfrowy sejfu i odgadnąć sumę pieniędzy ukrytą wewnątrz!

 • Zamiana ciał

  Mitch (Ryan Reynolds) i Dave (Jason Bateman) to kumple od najmłodszych lat. Wychowywali się razem i wiedzieli o sobie wszystko. Jednak w ostatnim czasie ich drogi się rozeszły. Dave jest teraz zapracowanym prawnikiem, mężem i ojcem trójki dzieci, natomiast Mitch pozostał lekkomyślnym kawalerem, który nigdy nie bierze odpowiedzialności za to, co robi. Dla Mitcha życie przyjaciela jest idealne: ma piękną żonę (Leslie Mann), wspaniałe dzieci i dobrze płatną pracę. Tymczasem Dave zazdrości mu...

Dyskusje na temat: mowę ciała
 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Ja jako mężczyzna nie byłem wstanie odczytać mowy ciała lekarki i gdy widziałem wyciągniętą do siebie rękę podawałem własną na pożegnanie, chociaż było to niewygodne - musiałem podawać rękę poziomo z góry, a moja mama prawidłowo interpretowała mowę ciała lekarki, i ja jedynie żerowałem na domyślności mojej mamy :-)

 • Re: Najładniejsza w „M jak miłość”?

  Ładna jest i ma świetną figurę, ale ma coś takiego nie fajnego w spojrzeniu i ten nieszczery uśmiech taki sztuczny jak dla mnie. Nie mam nic do niej, ale ma odpychającą aparycję i mowę ciała, zachowanie, ale ile ludzi tyle opinii w każdym razie wygląd to nie wszystko.

 • Re: Na dobre i na złe

  , jeżeli chodzi o LiL był kiepski. Czy że cokolwiek bylo niejasne. Oni rozumieją się doskonale bez słów. Ja patrzyłam na mowę ciała, a nie teksty. Witek mało mówi, ma trudności z mówieniem o uczuciach, ale