• Informacje na temat:

  możemy posłuchać

Artykuły na temat: możemy posłuchać
Zdjęcia na temat: możemy posłuchać
Wideo na temat: możemy posłuchać
 • Natalia Szroeder śpiewa w "Twoja twarz brzmi znajomo" hit Taylor Swift. Playback?

  Natalia Szroeder w kolejnym odcinku "Twoja Twarz brzmi znajomo" (emisja w sobotę) wcieli się w Taylor Swift. Na nagraniu, które możemy już posłuchać, wokalistka skacze, kręci się, tańczy i wymachuje rękami - mimo to jej głos pozbawiony jest jakiejkolwiek zadyszki. Myślicie, że to playback czy faktycznie jest tak dobra?

 • Czy Marta Manowska napisze książkę o bohaterach "Sanatorium miłości"?

  "Miałam taki moment... Chciałam, żeby widzowie mogli posłuchać albo przeczytać te rozmowy z bohaterami w całości. Niestety prawa telewizji rządzę się tym, że mamy 45 minut na odcinek, a jest bardzo dużo pięknych rzeczy, które wydarzyły się w tym programie" - powiedziała nam Marta Manowska. "Wiele z tych rozmów wyniosłam, zresztą nie tylko ja. Wielu bohaterów powiedziało mi, że te rozmowy bardzo

 • Natalia Kukulska: Wybrałam drogę artystycznej wolności

  posłuchać siebie w środku, mogę pozwolić sobie na wolność bez oglądania się na oczekiwania innych" – mówi Natalia Kukulska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: możemy posłuchać
 • Re: TVP vs TVN: Walka na seriale i znane nazwiska

  Zarówno TVP jak i TVN są skrajnie upolitycznione. Dlatego mamy np. takiego Witka Gadowskiego, albo Marcina Rolę, albo radio WNET i tam możemy posłuchać wszystkich stron, a nie tylko jednej jedynie słusznej.