• Informacje na temat:

  mozil i kobiety

Artykuły na temat: mozil i kobiety
 • Czesław Mozil zmienił się nie do poznania!

  Wcześniej był imprezowym lekkoduchem. Dziś nad wieczorne eskapady przedkłada spokój domowy. Właśnie tak odmieniło go uczucie do kobiety.

 • Czesław Mozil: Misja i kompleksy

  Nagrał wiersze Miłosza, choć sepleni i nie czyta poezji. Teraz chce być pokazywany na lekcjach polskiego i denerwuje się, gdy ludzie biorą go za kabareciarza, by za chwilę zaznaczyć, że to tylko jego kompleksy. Jedyny taki Czesław. Czesław Mozil.

 • Czesław dostaje nagie zdjęcia fanek

  Czesław Mozil ma grono wiernych fanek, które są gotowe na wszystko, by móc umówić się ze swoim idolem...

 • Czesław Mozil: To ze mną idzie do łóżka

  14 lutego, w Walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz", nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście.

 • Czesław na portalu erotycznym

  Czesław Mozil , muzyk i juror "X Factora", uwielbia dobrą zabawę i towarzystwo kobiet. Zdarza się, że szuka ich na... portalach erotycznych. Nie ukrywa, że tęskni za bliskością.

 • Luz, blues, wódka i kobiety

  Miał się ustatkować, ale nic z tego. Wieczny chłopiec znów jest wolny. I coraz bardziej niegrzeczny...

 • Zofia Czerwińska wsparła osoby homoseksualne w walce o ich prawa! Opowiedziała niesamowitą historię!

  ...od jakiegoś czasu akcja "Ramię w ramię po równość", do której włączają się znane osoby. Akcję poparły już m.in. Dorota Wellman, Maffashion, Dariusz Michalczewski, Paulina Młynarska, Czesław Mozil(...) się z apelem do rządzących, aby ci w końcu skończyli z dyskryminowaniem osób o odmiennej orientacji.  "Proszę państwa, co mają zrobić dwaj mężczyźni lub dwie kobiety, które czują do siebie miłość...

 • Czesław i nastolatki. Wokalista się zagalopował?

  "Nie szkodzi że ma 17 lat, byleby wyglądała młodo" - powiedział Czesław Mozil w internetowym talk show Łukasza Jakóbiaka.

 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  ...startupy, które stały się gigantami, m.in. w Ubera czy Air BnB. Czesław Mozil Znany muzyk i juror talent show "X Factor" postanowił nieco odsunąć się od show-biznesu i zajął się własną(...) kobiety i osoby pochodzące z grup mniejszościowych. Tenisistka ma również własną linię odzieży Serena. Adam Darski Nergal, wokalista grupy Behemoth i były partner Dody, również postanowił...

 • Czesław zaprosił bezdomnych

  Utwór "Do Laury" to pierwszy singel promujący album "Czesław śpiewa Miłosza" projektu Czesław Śpiewa, za którym stoi Czesław Mozil. W teledysku do tej piosenki zobaczymy bezdomnych z Łodzi.

Wideo na temat: mozil i kobiety
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Kobiety z 6. piętra

  Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny... dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę. Paryż, lata 60. XX wieku. Spokojne życie konserwatywnej...