• Informacje na temat:

  mroczek paweł

Artykuły na temat: mroczek paweł
 • Mroczek porzucony...

  Zdenerwowany chłopak szuka jej u rodziców, którzy nic nie wiedzą o zaistniałej sytuacji. Dziewczyna chce się rozstać, bo Paweł nie ma zamiaru się z nią ożenić. Czy jest szansa na wyjście z tej sytuacji? Czy Paweł, wiedząc, że Madzia (Anna Mucha) nie wraca do Polski, poprosi Sylwię o drugą szansę? O tym opowiedzą najnowsze odcinki "M jak miłość" - emisja już w marcu.

 • Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  Jego bohater, Paweł z "M jak miłość", przeżywa teraz bardzo trudne chwile i powoli stacza się na samo dno. Na szczęście prywatnie Rafał Mroczek jest szczęśliwym człowiekiem i częściej sam pomaga, niż wymaga wsparcia innych...

 • Rafał Mroczek: Amanta wystarczy

  Gdybym miał dostać propozycję filmową, wolałbym zagrać bardziej charakterystyczną postać niż Paweł Zduński z "M jak miłość" - wyznaje Rafał Mroczek.

 • Mroczek pisze magisterkę

  Serialowy bohater z "M jak Miłość", grany przez Rafała Mroczka, nie był nigdy chętny do nauki. Jednak w życiu Mroczek radzi sobie trochę lepiej i intensywnie zajmuje się pisaniem swojej pracy magisterskiej.

 • Mroczek policjantem, a Wolszczak?

  Rafał Mroczek twardym gliną? To nie fantazja, a rzeczywistość. Aktor znany z roli Pawła Zduńskiego w "M jak miłość" wystąpi gościnnie w serial u "Pierwsza miłość". Do ekipy dołączy również Grażyna Wolszczak.

 • Mroczek pobity przez pomyłkę

  Piotrkowi Zduńskiemu, którego w serialu "M jak miłość" gra Marcin Mroczek, będzie niebawem potrzebna pierwsza pomoc. Bohater otrzyma cios prosto w nos i poleje się krew.

 • Rafał Mroczek w "Nowej"

  Rafał Mroczek pojawi się gościnnie w serialu "Nowa" . Zagra maklera - młodego, przebojowego rekina warszawskiej finansjery. Młody aktor spotka się na planie z Marcinem Bosakiem, z którym przed laty występował w "M jak miłość".

 • Rafał Mroczek: Bliźniaczy syndrom

  ...w czwartek, 12 października, gość tv.interia.pl - Rafał Mroczek.

 • Znajdzie żonę Mroczkowi?

  Jacek Lenartowicz, czyli serialowy właściciel knajpy, w której pracuje Paweł (Rafał Mroczek), przyznał się, że w 1992 roku wyemigrował na pięć lat do Australii. W Sydney założył polską restaurację. Miał też "Bistro de Paris" w Warszawie w budynku, gdzie teraz jest Teatr Wielki. Zrezygnował w 2003 roku. Do roli Janka przygotowało go więc życie. "To ciężki kawałek chleba" - wyznaje w wywiadzie dla...

 • Mroczek opiekunką do dzieci

  Wziąłeś udział w nowym programie telewizji POLSAT - "Dzień Kangura", w którym wcieliłeś się w rolę niani. Opowiedz nam coś więcej o swoim niecodziennym zadaniu. . Rafał Mroczek: Rzeczywiście(...), potrójne wyzwanie. Miałem problem z rozróżnianiem chłopaków, więc wspomagałem się karteczkami z ich imionami. Natomiast Paweł Golec, który opiekował się nimi drugiego dnia, nieco sobie ułatwił i ciągle...

Zdjęcia na temat: mroczek paweł
 • Prawowity mąż, Paweł (Rafał Mroczek)
Wideo na temat: mroczek paweł
Dyskusje na temat: mroczek paweł