• Informacje na temat:

  mroczek tańczył

Artykuły na temat: mroczek tańczył
 • Rafał Mroczek ma żal do brata? Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  W show „Dance, Dance, Dance” Rafał Mroczek wystąpi z Przemysławem Cypryańskim (38 l.), choć liczył mocno na brata. Ten jednak odmówił...

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • "M jak miłość": Marcin i Rafał Mroczkowie świętują 32. urodziny

  Mieli po 18 lat, gdy po raz pierwszy wcielili się w Piotrka i Pawła Zduńskich w "M jak miłość". Byli wtedy przekonani, że ich przygoda z aktorstwem potrwa nie dłużej niż rok... W piątek - 18 lipca - Marcin Mroczek (Piotr) i Rafał Mroczek (Paweł) kończą 32 lata.

 • Mroczek obok Dody w jury?

  Pod znakiem zapytania stanął występ Igora Kryszyłowicza jako członka jury show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednym z kandydatów na jego zastępcę jest... Rafał Mroczek.

 • "Klan": Zrezygnuje z aktorstwa, by znowu... tańczyć?

  ..." z pewnością podniósłby atrakcyjność show, a partner, z którym tańczyłaby w parze, miałby wielkie szanse na zajęcie bardzo wysokiego miejsca. Jak donosi zajmujący się życiem gwiazd tygodnik "Rewia(...) i partnerką Marcina Mroczka, czyli Piotra Zduńskiego z "M jak miłość". W 2. edycji (z Kubą Wesołowskim) zajęła trzecie miejsce, w 4. (z Marcinem Mroczkiem) również wytańczyła brązowy medal. Czy Edyta...

 • Cała prawda o Mroczku

  Prawda o popularności Rafała Mroczka wyszła na jaw - informuje demaskatorsko "Super Express".

 • Herbuś i Mroczek wygranymi Eurowizji!

  Edyta Herbuś i Marcin Mroczek wytańczyli Polsce zwycięstwo. Łatwo nie było, bo konkurencja w drugiej edycji konkursu okazała się spora. W konkursie uczestniczyło 14 krajów: Austrii, Azerbejdżanu(...) - zmieniła się jak kameleon. Ściągnęła z siebie białą suknię i zaraz można było ją zobaczyć, w drugiej, czerwonej. Od jurorów Herbuś i Mroczek otrzymali średnią ilość punktów - 10, 10, 12 i 8, czyli...

 • Mroczek ma dość dziewczyn?

  Rafał Mroczek, choć otwarcie przyznaje, że nie ma teraz dziewczyny, zapewnia iż media, które liczą na jego romans z partnerką z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" srodze się zawiodą.

 • ​"M jak miłość": Wszystkie drogi prowadzą do Grabiny!

  Do Grabiny nieoczekiwanie powróci oszust matrymonialny Robert Żak (Krzysztof Tyniec), a Paweł (Rafał Mroczek) zabierze tam ukochaną Julkę (Joanna Kuberska), by pokazać jej najpiękniejsze miejsca swojego dzieciństwa, czyli dom Mostowiaków i sad nieodżałowanego dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz).

 • Mroczek na Ukrainie?

  Czy Marcin Mroczek podbije ukraińską publiczność? W światku show-biznesu mnożą się plotki , że aktor z "M jak miłość" weźmie udział w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami".