• Informacje na temat:

  mroczek z żona

Artykuły na temat: mroczek z żona
 • Marcin Mroczek o swoich dzieciach

  Marcin Mroczek jest tatą 2,5-rocznego Ignasia i 11-miesięcznego Kacpra. Nie ukrywa, że chłopcy są oczkiem w jego głowie, dlatego też poświęca im bardzo dużo czasu i uwagi. Ze wszystkich sił stara się, żeby niczego im nie zabrakło, a ich dzieciństwo było beztroskie i szczęśliwe.

 • Znany z serial u "M jak Miłość" polski aktor Marcin Mroczek i Ukrainka Hanna Pyłypenko zostali zwycięzcami ukraińskiego "Tańca z Gwiazdami" w stacji telewizyjnej "1plus1".

 • Marcin Mroczek: Mimo osiemnastu lat w "M jak miłość" nie czuję się znudzony

  Marcin Mroczek podkreśla, że praca na planie "M jak miłość" jest fascynująca, ponieważ twórcy serialu wciąż zaskakują kreatywnością. Serialowy Piotr Zduński przyznaje, że każdy dzień zdjęciowy to nowe doświadczenie, wyzwanie i okazja do nauki. Specyfika zawodu, duża rotacja aktorska i reżyserska sprawia, że szybko trzeba się odnaleźć w nowych okolicznościach, dlatego praca ta sprawia mu tak dużo...

 • Znajdzie żonę Mroczkowi?

  Jacek Lenartowicz, czyli serialowy właściciel knajpy, w której pracuje Paweł (Rafał Mroczek), przyznał się, że w 1992 roku wyemigrował na pięć lat do Australii. W Sydney założył polską restaurację. Miał też "Bistro de Paris" w Warszawie w budynku, gdzie teraz jest Teatr Wielki. Zrezygnował w 2003 roku. Do roli Janka przygotowało go więc życie. "To ciężki kawałek chleba" - wyznaje w wywiadzie dla...

 • Marcin Mroczek znów będzie ojcem

  Marcin Mroczek, znany z serialu "M jak miłość", pochwalił się, że ponownie zostanie ojcem. Kilka dni temu opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym można zauważyć ciążowy brzuszek jego żony.

 • Steffen Möller: Polański i bracia Mroczek

  ...kłopoty... Seriale są tak konstruowane, że zawsze są kłopoty. O braciach Mroczek Lubię, gram z nimi w piłkę. Dwa razy nawet podali mi piłkę. Superkumple. O niewykorzystanych szansach aktorskich Była...

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  Wkrótce Kinga (Kasia Cichopek) zapomni się w ramionach Roberta (Tomasz Borkowski)! Ich znajomość zdecydowanie wykroczy poza ramy normalnych stosunków sąsiedzkich. Co na to jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek)?

 • Motyle w brzuchu

  Po fantastycznym pobycie w malowniczej Karlskronie Pawła i jego żonę czeka zwykła codzienność. - A także, niestety, nowe problemy - zdradza Rafał Mroczek.

 • Wesele w "M jak miłość"

  Na tę chwilę widzowie serialu czekali od wielu miesięcy: Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wreszcie zostaną mężem i żoną! Ślub będzie wzruszający i pełen niespodzianek.

 • "M jak miłość": Oświadczyny w szpitalu

  Kiedyś obiecali sobie, że jeśli nie znajdą życiowych partnerów do czterdziestki, to się pobiorą. Teraz jednak istnieje niebezpieczeństwo, że Magda (Anna Mucha) może umrzeć! Paweł (Rafał Mroczek) podejmuje męską decyzję.

Zdjęcia na temat: mroczek z żona
Wideo na temat: mroczek z żona
 • Żona Mroczka w hicie disco polo!

  Marlena Muranowicz również próbowała swych sił w "aktorstwie". Była m.in. gwiazdą jednego z teledysków zespołu Fanatic, grupy grającej disco polo!

 • "M jak miłość": Teresa. Reaktywacja

  żona Ala będzie przebywała za granicą – w związku ze swoją pracą. Jak zareaguje kiedy wróci? Czy Paweł i Teresa odnowią dawny romans? - Pewien sentyment do osób, do których tak wiele się czuło, pozostaje. A czy Ala ma się czego obawiać...? - zawiesza tajemniczo głos Marcin Mroczek, odtwórca roli Pawła.

 • "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  Kinga i Piotrek Przeciekający dach, popsuty laptop i animator, który w ostatniej chwili odwoła obecność na zorganizowanej przez Kingę (Katarzyna Cichopek) imprezie dla przedszkolaków. - Mam złą passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł

Dyskusje na temat: mroczek z żona