• Informacje na temat:

  mrozowska monika w ciąży

Artykuły na temat: mrozowska monika w ciąży
 • Dwie nowe książki Moniki Mrozowskiej

  Monika Mrozowska pisze jednocześnie dwie książki. Obie poświęcone będą tematyce kulinarnej: w pierwszej gwiazda uczyć będzie, jak prawidłowo żywić niemowlęta, w drugiej natomiast spróbuje przekonać Polaków, że ekologiczne gotowanie może być również ekonomiczne. Obie publikacje mają się ukazać jeszcze w tym roku.

 • Monika Mrozowska: Ślub za rok

  Aktorka Monika Mrozowska przygotowuje się do ślubu. - Z jednej strony chciałabym, żeby suknia miała zabudowaną szyję, a z drugiej zaś - podobają mi się suknie z głębokim dekoltem. Faktycznie jest z tym problem - przyznaje aktorka. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" z udziałem Moniki Mrozowskiej można zobaczyć w piątek, 25 marca, o godz. 22, w telewizji TLC.

 • Monika Mrozowska: Rodzinny patchwork

  Jest nie tylko aktorką, ale też propagatorką wegetarianizmu i zdrowego odżywiania. Przede wszystkim jednak - mamą wspaniałej trójki dzieciaków: Karoliny, Jagody i Józefa. Monika Mrozowska (34(...)? Monika Mrozowska: - Tak... A która jest teraz godzina? - Owszem, a cóż to za pytania? Pytam, bo podobno młode matki gubią poczucie czasu... - Faktycznie coś w tym jest, ale dotyczy to chyba...

 • Monika Mrozowska: Mama potrafi zaskoczyć

  Czasem łatwiej skoczyć do wody, niż zejść z trampoliny - opowiada Monika Mrozowska, gwiazda nowego show "Celebrity Splash!".

 • Monika Mrozowska: Gotowanie to moje życie

  Monika Mrozowska, znana z serialu "Rodzina zastępcza", chciałaby wrócić do grania. Aktorka, która spodziewa się obecnie trzeciego dziecka, zaangażowała się ostatnio w promocję zdrowego żywienia i gotowania.

 • Będzie serialowe dziecko

  W serial owej rodzinie zastępczej szykują się wielkie zmiany! Jedną z nich, najważniejszą, będzie kolejne dziecko, które dołączy do obsady. Tym razem jednak to nie państwo Kwiatkowscy zostaną rodzicami, a ich najstarsza córka, Majka (Monika Mrozowska).

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  ..."Wanna be" popularnych Spice Girls wykonają: Patricia Kazadi, Monika Mrozowska, Ola Szwed i Karolina Nowakowska . Tytułowy utwór z serial u "Przyjaciele" - "I Will Be There For You" - wykona czwórka(...)Wielką niespodzianką dla widzów będzie powrót do programu Katarzyny Cichopek, będącej już w zaawansowanej ciąży, która znów poprowadzi show u boku Krzysztofa Ibisza. W specjalnym odcinku...

 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutce pokrzyżować plany. Na początek wyjmuje z laptopa baterie. Alutki to jednak nie zniechęca. Biegnie do zaprzyjaźnionej kafejki internetowej "M@jka Cafe", której właścicielami są Majka (Monika Mrozowska) i Kuba (Leszek Zduń) Potuliccy, i tam kontynuuje licytację. Ba! Do spółki z Kubą układa konstytucję swego nowego państwa. Wzorem jest dla nich państwo Platona, z tą różnicą, że w państwie Alutki...