• Informacje na temat:

  mrozowska zdjecia

Artykuły na temat: mrozowska zdjecia
 • Monika Mrozowska: Na tropie Agenta

  W programie „Agent – Gwiazdy” Monika Mrozowska robiła rzeczy, o które sama siebie nie podejrzewała.

 • "Autorki": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Janusz Mrozowski, reżyser znany choćby z takich filmów jak głośne "Więzienne bajery" czy wielokrotnie nagradzana "Trylogia więzienna", wraca ze swoim najnowszym dokumentem - "Autorki".

 • Sami swoi za kratkami?

  "Bad Boys. Cela 425" ("Bad Boys. Cellule 425"), reż. Janusz Mrozowski, Polska/Francja 2009, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 7 maja 2010 roku.

 • "Agent - Gwiazdy": Kogo zobaczymy?

  W programie "Agent - Gwiazdy" wystąpi 14 celebrytów. Stacja TVN ujawniła, że bohaterami show będą m.in. aktorki Joanna Jabłczyńska i Monika Mrozowska, aktor Antoni Królikowski, prezenter Hubert Urbański, Mister Polski 2014 Rafał Maślak, modelka Kamila Szczawińska, projektant i uczestnik "Project Runway" Maciej Sieradzky, piosenkarz Michał Szpak oraz Dominika Tajner-Wiśniewska, żona Michała...

 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

 • Internet zagrozi telewizji?

  Polacy chętniej pozbyliby się telewizora niż telefonu komórkowego czy internetu - wynika z przeprowadzonych w 17 państwach badań Reader's Digest opublikowanych przez portal medialink.pl.

 • Smolik, Grosiak i Miuosh na 72. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego

  Dzięki współpracy Muzeum Powstania Warszawskiego ze Smolikiem powstał album "Historie", na którym goszczą także Natalia Grosiak i Miuosh. Premierowy koncert już w piątek 29 lipca w Parku Wolności.

 • "Zakazane piosenki": Za kulisami filmu

  Zofia Mrozowska, śpiewająca przejmującą piosenkę "Warszawo ma", chłopiec z tramwaju, prowokujący Niemców obraźliwymi kupletami, dziewczyna z czereśniami, w którą wcieliła się Alina Janowska. Wprawdzie fabuła "Zakazanych piosenek" jest wątlutka (film początkowo miał być dokumentem), ale ich siłą okazały się popisy aktorów w poszczególnych epizodach. W pierwszej, dokumentalnej wersji, muzyk Roman...

 • Jan Pęczek: Trzy lata w gipsie

  Jego Zenek z "Barw szczęścia" to oaza spokoju i solidności. Jan Pęczek ma z nim sporo wspólnego. – Lubię rzeczy dające radość. Patrzę przez okno i nie mam wyrzutów sumienia, że nie wymyśliłem prochu – mówi aktor.

 • "Polskie drogi": Wyjątkowy serial

  Pokazany po raz pierwszy w 1977 roku od razu przyciągnął tłumy przed telewizory. - To najlepszy obraz wojny, jaki widziałem - mówili jedni. - To nie zwykły serial, to prawdziwe arcydzieło - dodawali inni.

Zdjęcia na temat: mrozowska zdjecia