• Informacje na temat:

  mtv em

Artykuły na temat: mtv em
Zdjęcia na temat: mtv em
Dyskusje na temat: mtv em
 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Co się uczepili dziewczyn polskich? Bez makijażu wasze gwiazdy MTV, Hollywood to byście się zdziwili i wcale nie rozpoznali.

 • Re: "Tata, a Marcin powiedział": Spotkanie po latach

  20 lat temu była MTV na przykład. Oglądało się teledyski z satelity :-) A wieczorem na niektórych kanałach można było zobaczyć gołe baby :-))) Tego TVP nie pokazywała :-))

 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  najlepiej na mtv! swoją drogą, powinni usunąć M z loga MTV, bo już nei znaczy słowa muzyka, albo zastąpić/poinformować o innym znaczeniu

 • Re: "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  Powiem wam, że w latach 90-tych kobiety wyglądały chyba najlepiej w historii! Teraz jak człowiek ogląda rozdanie nagród MTV, to zastanawia się, czy nie przełączył na rozdanie nagród przemysłu porno!

 • Re: "The Shannara Chronicles"...

  kiedyś MTV to była stacja muzyczna..teraz same durne programy reklamy i seriale.

 • Re: Seriale historyczne, przy których nie będziesz się nudzić!

  ja myślę że sie chłopak pogubił w tym homo towarzystwie aktorów i innych borostworów tej nachalnej agitce nazi-feministów i feministek tych tęczowych terminatorów i nieokreślonych seksualnie fanatyków MTV ;) lemingów siorbiących wiedze z wymion TVNu ... ale my to przeżyjemy :) będzie dobrze zobaczycie jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie :)

 • Re: ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  Prowadziła program ero.tyczny Różowa landrynka w telewizji Polsat. Zagrała także w reklamach sieci telefonii komórkowej Simplus, piwa EB, podpasek Always oraz środka na ból gardła Cholinex. W latach 2009–2010 wcielała się w postać lesbijki Kai w serialu Polsatu Pierwsza miłość. W 2010 została prowadzącą polskiej wersji programu Szał ciał emitowanego w MTV Polska. "

 • Re: "Esmeralda": Wielki powrót po latach

  Skoro pierwszy raz słyszysz zapewne jesteś z pokolenia MTV i nie masz pojęcia co kiedyś oglądały starsze kobiety, więc proszę o darowanie sobie obrażania ludzi starszej daty, każdy kto odwiedzał babcie w tamtym czasie znał telenowele

 • Re: Darek z "Klanu" broni sagi rodu Lubiczów przed hejterami

  Jeżeli komuś się klan nie podoba to najlepiej nie oglądać tak jak ja od 15 lat. Dla wielu starszych osób to często jedna z niewielu telewizyjnych rozrywek, a dla aktorów stałe źródło dochodów. Jak ktoś nie lubi spokojnych seriali to polecam na MTV patologie z Warsaw shore.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  zaloze sie ,ze jestes albo gimbusem ,albo wychowales sie juz po 89 i wiesz tyle o zyciu i tamtych czasach ,ile widziales na MTV lub w internetach bez głebszego przestudiowania. Kto przezyl komune ,ten wie ,ze bylo jak bylo ,ale bylo.