• Informacje na temat:

  mtv emma

Artykuły na temat: mtv emma
 • Emma Stone i jej spełnione sny

  Gdybym nie była aktorką, byłabym dziennikarką - mówi o sobie Emma Stone. Laureatka Oscara za główną rolę żeńską w filmie "La La Land" kończy 6 listopada 31 lat.

 • Emma Watson: Aktorka, feministka, ikona stylu

  Od rezolutnej Hermiony Granger z bestsellerowej serii filmów o Harrym Potterze do walczącej o równouprawnienie kobiet ambasadorki ONZ. Emma Watson nieustannie zaskakuje udowadniając, że jest kimś znacznie więcej niż kolejną śliczną celebrytką.

 • Filmowe nagrody MTV rozdane

  Jennifer Lawrence i Bradley Cooper triumfowali na niedzielnej gali rozdania filmowych nagród stacji MTV. Gwiazdy "Przewodnika pozytywnego myślenia" otrzymały po dwie statuetki - obok aktorskich, parę wyróżniono za... najlepszy pocałunek na ekranie.

 • MTV Movie Awards rozdane!

  Film "Saga Zmierzch: Zaćmienie" zdominował niedzielne, 5 czerwca, rozdanie MTV Movie Awards. Produkcja zdobyła nagrodę w kategorii "najlepszy film", a odtwórcy głównych ról Robert Pattinson i Kristen Stewart odebrali nagrody aktorskie.

 • Emma Watson tańczy na rurze

  Podczas niedzielnej gali wręczenia nagród MTV zaprezentowano fragment najnowszego filmu Sofii Coppoli "The Blind Ring". Możemy zobaczyć w nim tańczącą na rurze Emmę Watson.

 • Brand poprowadzi galę MTV Movie Awards

  Były mąż piosenkarki Katy Perry, komik Russel Brand poprowadzi galę rozdania nagród MTV Movie Awards. Tegoroczna impreza odbędzie się 3 czerwca. Wśród nominowanych są m.in. Ryan Gosling, Emma Stone i Daniel Radcliffe.

 • Channing Tatum z nagrodą MTV Pionier

  Aktor i producent Channing Tatum odbierze nagrodę MTV Pionier, która zostanie mu wręczona przez Milę Kunis już 13 kwietnia podczas gali MTV Movie Awards 2014.

 • Zwiastun "Igrzysk Śmierci" na gali MTV

  W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, o godz. 21, na antenie MTV rozpocznie się transmisja z Sony Pictures Studios w Culver City w Kalifornii, gdzie zostaną wręczone Złote Popcorny, statuetki MTV dla najlepszych filmów i aktorów.

 • Nominacje do europejskich nagród MTV

  Fiolka, Reni Jusis, Kasia Kowalska, Myslovitz i Smolik - to polscy wykonawcy, którzy otrzymali nominacje do tegorocznych europejskich nagród muzycznych MTV. Najwięcej, bo aż sześć, otrzymał ich angielski zespół Gorillaz. Uroczystość wręczenia nagród będzie transmitowana na żywo we wszystkich europejskich oddziałach MTV, a odbędzie się ona 8 listopada we Frankfurcie, w hali Festhalle.

 • Nominacje do filmowych nagród MTV

  Komedia "Ted" i western "Django" zdominowały listę nominacji do tegorocznej edycji MTV Movie Awards. Oba przeboje kinowe mają szansę na siedem statuetek i powalczą o wyróżnienia m.in. w tak nietypowych kategoriach, jak: "najlepsza walka" i "najlepszy pocałunek".