• Informacje na temat:

  mtv polska tede

Artykuły na temat: mtv polska tede
 • Viva Comet: Tede poprowadzi galę

  Znany raper Tede oraz prezenterka Viva Polska - Kasia Kępka poprowadzą galę nagród Viva Comet 2011, która odbędzie się 24 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI.

 • Polska lista: Andrus znów na szczycie, szybko spada Tede

  ...pozycję. Najwyżej notowana w tym tygodniu nowość to kompilacja "Prosto Mixtape Kebs" - miejsce 4. Oczko niżej debiutuje płyta z kultowej serii "MTV Unplugged"; tym razem w roli głównej Florence And The(...).), Goya (29.), Parov Stelar (36.), Abradab (38.) i Tallib (40.). Zaskakująco szybko spada na liście album "Mefistotedes" rapera Tede; wydawnictwo w trzecim tygodniu sprzedaży figuruje dopiero na 43

 • MTV EMA 2015: Znamy nominowanych!

  Główną faworytką do tegorocznych nagród MTV EMA jest Amerykanka Taylor Swift. Poznaliśmy też piątkę nominowanych w kategorii najlepszy polski wykonawca.

 • MTV EMA Pre-Party: Margaret najlepszym polskim artystą

  Znamy już laureata nagrody MTV EMA w kategorii najlepszy polski artysta. Dziś (15 października) wieczorem statuetkę odbierze Margaret.

 • Człowiek Warga i Paulina Jaskólska poprowadzą galę MTV EMA Pre-Party

  ...15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbędzie się MTV EMA Pre-Party. Wówczas poznamy laureata nagrody najlepszy polski artysta, który będzie reprezentował nasz kraj podczas gali MTV EMA.

 • MTV EMA 2010: Lady GaGa kontra Katy Perry

  Ogłoszono nominacje do MTV Europe Music Awards 2010. 17. wręczenie nagród muzycznych MTV odbędzie się 7 listopada w Caja Magica w Madrycie.

 • Polska lista: Donatan i dwa razy Hey

  .... Pezet, Sokół, Onar, Trzeci Wymiar, Ten Typ Mes, Chada, Jarecki, Gural czy Tede. Zobacz teledysk do singla "Nie lubimy robić": Sprawdź tekst "Nie lubimy robić" w serwisie Teksciory.pl! Za plecami Donatana ciekawe wydarzenie: dwa albumy grupy Hey. Najpierw - na 2. miejscu - wydawnictwo z 2007 roku, czyli "MTV Unplugged", a na 3. pozycji nowa płyta "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan...

 • Gdańsk dźwiga hip hop

  Hiphopowa uczta na festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 - Dance Edition. Impreza rusza 5 sierpnia w gdańskiej Bramie Oliwskiej.

 • Polskie "Moje słodkie urodziny"

  Jakie jest największe marzenie każdego nastolatka w USA? Wyprawić niezapomniane przyjęcie urodzinowe, które w dodatku zostanie pokazane w MTV. W niedzielę, 21 listopada, rusza nowe, polskie reality show - "Moje słodkie urodziny".

 • "W duchu lat 90."

  W końcu po latach Polska doczekała się swojego Pete Rocka z prawdziwego zdarzenia, chociaż bohater tego wywiadu raczej wolałby uniknąć tego typu porównań. "Skutkiem ubocznym" Kixnare'a (poza genialnymi bitami na polskich produkcjach) jest doskonałe wyczucie do tego, co w klasycznym rapie najlepsze. I taka właśnie jest jego płyta z remixami, nosząca dumną nazwę "Class of 90's". Nie przypominam...