• Informacje na temat:

  mtv serial

Artykuły na temat: mtv serial
 • Nagrody MTV 2019: Triumf Avengersów

  Ceremonia rozdania nagród MTV dla najlepszych produkcji kinowych i telewizyjnych nie przyniosła wielkich zaskoczeń. Zdecydowanym zwycięzcą został film "Avengers: Koniec gry", który cztery nominacje zamienił na trzy statuetki Złotych Popcornów.

 • MTV kupiła serial "Włatcy Móch"

  MTV Networks Polska kupiło serial Czwórki "Włatcy Móch". Zakupione zostały dwie wersje - "soft" czyli ocenzurowana oraz "Hard" - bez cenzury.

 • "Nastoletnie matki": Nowy serial MTV

  Ruszyły zdjęcia do polskiej edycji programu "Teen Mom". Serial dokumentalny "Nastoletnie matki" zagości na antenie MTV Polska już na początku przyszłego roku.

 • Ruszają prace nad serialem "Willow"

  Dobra wiadomość dla dorosłych już dziś fanów przygód Willowa. Firma Lucasfilm rozpoczęła tworzenie scenariusza serialu, który będzie opowiadał o dalszych losach bohaterów filmowego przeboju z 1988 roku.

 • MTV Movie Awards w MTV Polska

  Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards odbędzie się 6 czerwca w Shrine Auditorium w Los Angeles - miejscu, gdzie do ubiegłego roku wręczane były inne słynne nagrody filmowe - Oscary. W czasie Weekendu z MTV Movie Awards 2002 (15-16 czerwca) w stacji MTV Polska będzie można zobaczyć między innymi retransmisję ceremonii, reportaż z "czerwonego dywanu", a także wywiady z tegorocznymi...

 • 35 lat MTV: Powrót do przeszłości

  ...35 lat temu, 1 sierpnia 1981 r. wystartowała MTV - przez lata synonim muzycznej telewizji. Od tego czasu sporo jednak się zmieniło.

 • Cameron Diaz w MTV

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) wystąpi w programie telewizji MTV. Gwiazda będzie bohaterką serial u podróżniczego w wersji reality . Kamery stacji będą towarzyszyć Diaz w czasie jej wizyt w różnych miejscach na świecie.

 • Ashton Kutcher "wkręca" MTV

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) nie będzie już prowadził programu "Punk'd" dla stacji MTV. Popularny program typu reality , w którym młody aktor aranżował kompromitujące i żenujące sytuacje dla słynnych postaci przemysłu rozrywkowego, zostanie zawieszony po dwóch sezonach. Decyzję o zakończeniu całego przedsięwzięcia podjął sam Kutcher, ku najwyższemu zdumieniu...

 • Z "Na Wspólnej" do MTV

  Adam Fidusiewicz i Marcin Chochlew, znani dotąd głównie z serial u "Na wspólnej" wystąpią w nowym programie MTV, zatytułowanym "Pogromcy rekordów".

 • "Licealne ciąże" w MTV Polska

  MTV Polska, Ministerstwo Zdrowia oraz Fundacja Rodzić po Ludzku rozpoczynają projekt, którego celem jest zwiększenie świadomości społecznej problemu młodocianych ciąż. MTV Polska przy okazji rozpoczyna emisję nowego programu - "Licealne ciąże".

Zdjęcia na temat: mtv serial
Wideo na temat: mtv serial
 • "The Shannara Chronicles"

  "The Shannara Chronicles". Adaptacja cyklu powieści Terry'ego Brooksa. Pierwsza zapowiedź, mówiąc krótko, zachwyca. Czyżby MTV udało się zrealizować świetny, wysokobudżetowy serial fantasy? Całkiem możliwe, że tak.

 • Jak się bawi amerykańska młodzież

  Emitowany przez MTV serial opowiadający o amerykańskiej młodzieży od dawna wzbudzał niepokój organizacji, która jeszcze przed jego pojawieniem się na antenie stwierdziła, że jest to "najniebezpieczniejszy serial dla nastolatków".

 • Katarzyna Sowińska nie wraca do Polski!

  Angeles dziewczyna próbowała swoich sił w modelingu. Przez 5 lat pracowała jako modelka w Paryżu, Londynie i Los Angeles. Po powrocie do Polski zadebiutowała w roli aktorki, występując w serialach „Kryminalni” oraz „Królowie śródmieścia”. W serialu telewizji Polsat „Tylko miłość” wystąpiła w roli Katarzyny Tudor. Była też prezenterką programu „Play MTV” na antenie MTV Polska.

Dyskusje na temat: mtv serial