• Informacje na temat:

  mtv wakacje

Artykuły na temat: mtv wakacje
 • Na początku listopada premiera polskiej edycji popularnego formatu "Ex na Plaży Polska", w którym spotkają się single gotowi na wszystko!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Ekipa z Warszawy ponownie wyrusza na podbój wybrzeża. W jednej z największych nadbałtyckich imprezowni, Mielnie, ruszyły zdjęcia do drugiej edycji specjalnego letniego sezonu "Warsaw Shore - Summer Camp". W tym czasie na antenie MTV emitowany będzie program "Cała prawda o Warsaw Shore", w którym uczestnicy show wspominać będą najlepsze momenty dotychczasowych edycji. Na wspólne wakacje nie...

 • Pierwszy fragment "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" na gali MTV Movie Awards

  MTV ogłosiło dzisiaj, że w trakcie gali niedzielnej MTV Movie Awards 2014 odbędzie się premierowy pokaz fragmentu nowej części hitu o super-bohaterach "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", który w Polsce wejdzie do kin już w maju. Produkcję zaprezentuje Ellen Page - odtwórczyni roli Kitty Pryde.

 • ...22-latek swój udział w programie traktuje jako dobrą zabawę. Ma nadzieję, że MTV zdecyduje się na trzeci sezon, a show otworzy mu drzwi do kariery i da w przyszłości pracę. Obecnie Paweł bierze(...) zmieniło u mnie. Zająłem się didżejką. Mam swojego nauczyciela i myślę, że może kiedyś jakaś płyta wyjdzie albo dostanę własny program w MTV. Naczelny szpachlarz i porady jak poderwać dziewczynę...

 • Wysłała mu zdjęcie piersi

  Piosenkarka Katy Perry poleciała z komikiem Russellem Brandem na krótkie wakacje do Tajlandii. Początek romansu gwiazd miał zaskakujący przebieg.

 • Luke Perry - Buntownik nie bez powodu

  .... Rzecz jasna za sprawą zafascynowanych Dylanem nastolatek, które tłumnie zasiadły przed telewizorami, by oglądać "Jamesa Deana pokolenia MTV". Podobno aktor otrzymywał 3 tysiące listów miłosnych od(...) długo. Kiedy panna Walsh udała się na wakacje do Paryża, Dylan nawiązał romans z jej najlepszą przyjaciółką, Kelly. Był to cios dla Brendy. "Jestem po stronie Brendy. Dobrze pamiętam ten moment...

 • Pełne kontrowersji reality-show

  W najbliższy weekend na antenie MTV Polska zadebiutuje program, który wywołał rzadko spotykaną falę komentarzy i kontrowersji.

 • Kasia Sowińska nie ma pracy

  Jak donosi "Fakt", Kasia Sowińska zmarnowała okazję na rozkręcenie telewizyjnej kariery i poważniejsze zaistnienie w show-biznesie. W marcu była modelka i prezenterka MTV rozpoczęła współpracę(...) tym, że odnowiła jej się kontuzja kręgosłupa", pojechała do Włoch na wakacje z Edytą Górniak (37 l.). Władzom TVN bardzo nie spodobało się niepoważne podejście Kasi do obowiązków i podziękowali jej...

 • Wygląda na to, że tegoroczne wakacje będą czasem rozstań - tym razem rozstali się Kasia Burzyńska (24 l.) i Sławek Uniatowski (23 l.) - donosi "Super Express".