• Informacje na temat:

  mucha anna 2013

Artykuły na temat: mucha anna 2013
 • Anna Mucha zrobiła koledze dowcip

  Podczas warszawskiej premiery sztuki "Single i remiksy" Anna Mucha tak bardzo się stresowała, że prawie zapomniała swoją rolę. Zresztą nie tylko ona - reszta obsady także uległa panice. Wygląda jednak na to, że po kilku miesiącach sukcesów aktorzy trochę się odprężyli. Podczas jednego z ostatnich przedstawień Mucha pozwoliła sobie na żart wobec kolegi, którego lubi prowokować. Jest taka scena...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  Trzeba przyznać, że 2013 rok należał do naprawdę bogatych, jeśli chodzi o ciąże polskich i zagranicznych celebrytek. Były momenty, kiedy media wręcz nie nadążały z informowaniem o odmiennym stanie kolejnej gwiazdy! Oto znane panie, którym w tym roku się poszczęściło!

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Mucha zabiera córkę do USA

  Ania Mucha (31 l.) chce pochwalić się małą Stefanią za oceanem.

 • "Anioł": Horror z Anną Muchą

  W internecie można już zobaczyć krótkometrażowy horror Błażeja Kujawy "Anioł", w którym w główną rolę wcieliła się Anna Mucha.

 • ..., Krzysztofa Herdzina, nie pozostawiły złudzeń.  Anna ma romans! W ratowanie małżeństwa Kydryńskich zaangażowało się wiele osób, łącznie z teściową, Haliną Kunicką. W efekcie Jopek postanowiła wrócić do...

 • Mucha podbije Londyn i Nowy Jork?!

  Anna Mucha może już wkrótce zawojować sceny teatralne Londynu i Nowego Jorku! Właśnie te miasta Ania odwiedzi w 2013 roku ze sztuką "Single i remiksy". Aktorka stanie również po drugiej stronie kamery, gdyż planuje w tym roku realizację swego drugiego filmu.

 • Wyrusza na podbój... Broadwayu!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", może już wkrótce zawojować sceny teatralne Londynu i Nowego Jorku! Właśnie te miasta Ania odwiedzi w 2013 roku ze sztuką "Single i remiksy"...

 • "Róbcie filmy" - zachęca Mucha

  "Moje 89 Pokolenie" to nowatorski projekt "crowdsourcingowego" filmu dokumentalnego, portretującego generację ludzi urodzonych w nowej Polsce. Reżyserem filmu jest młody twórca Paweł Jóźwiak-Rodan, a do akcji promującej projekt włączyła się znana aktorka Anna Mucha.

Zdjęcia na temat: mucha anna 2013
Wideo na temat: mucha anna 2013
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

Dyskusje na temat: mucha anna 2013