• Informacje na temat:

  mucha czy urodzila

Artykuły na temat: mucha czy urodzila
 • Mucha zauroczona Bobkiem

  ...jest najlepsze na świecie! - zachwala Mucha. - Ma niesamowicie rozwinięte kubki smakowe - śmieje się aktorka. Czy więc już wkrótce Filip zaprosi Anię na własnoręcznie przyrządzoną romantyczną kolację(...)Aktorka wyznała ostatnio pismu "Show", że jest zachwycona swoim kolegą! Mucha mówi, że Bobek jest "dżentelmenem starej daty, czaruje wszystkich dookoła i niewiele osób potrafi mu się oprzeć...

 • Anna Mucha na sportowo

  ..."Ruszanie się mam we krwi" - przyznaje Anna Mucha, nowa ambasadorka jednej z najpopularniejszych film odzieżowo-obuwniczych. Aktorka będzie zachęcać Polaków do aktywnego trybu życia, a jej w utrzymaniu formy pomaga... mała córeczka.

 • 75 lat temu urodził się Marek Perepeczko

  .... w takich produkcjach, jak "Pan Wołodyjowski", "Sara" czy "Pan Tadeusz". Występował również na deskach teatralnych. Przez 5 lat (od 1997 roku) był dyrektorem Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie. Tam grał...

 • Mucha nazwana na cześć Beyonce

  Pokryta złocistymi włoskami rzadka australijska mucha została nazwana na cześć Beyonce, amerykańskiej gwiazdy popu - informuje "Australian Journal of Epidemiology".

 • Anna Mucha: "Będzie biała sukienka"

  Anna Mucha zakończyła urlop macierzyński po urodzeniu drugiego syna, Teodora. W znakomitej formie wróciła do pracy na planie "M jak miłość". I jeszcze w tym miesiącu poprowadzi w Dwójce wielki koncert na żywo - "Sabat czarownic 5. Kielce 2014".

 • "Nie tylko o chłopcach i dziewczętach"

  Uważam, że płyta "Terroromans" powinna być obowiązkowym elementem rockowych imprez tanecznych. Czy taki był zamiar, żeby nagrać płytę ambitną, natomiast taką do której będzie się dało zatańczyć. Piotr Maciejewski: : Nie wiem, czy my w ogóle jakieś zamiary mieliśmy tak naprawdę, ale jeśli tak wyszło to chyba nam to pasuje. Jakkolwiek pewne ambicje artystyczne nie są nam obce, tak samo nie jest...

 • "M jak miłość": Baby boom

  Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

 • "Stresuje mnie wydawanie pieniędzy"

  .... Włożyliśmy w stworzenie tej płyty wszystkie nasze siły twórcze, nie dosypialiśmy, weszliśmy w to po uszy. Rezultat końcowy całkowicie mnie zauroczył - kiedy pierwszy raz puściłam sobie tę płytę, nie wiedziałam, czy mam się rozpłakać, czy podskakiwać z radości. Mam do niej bardzo emocjonalne podejście. Kosztowała ona każdego z nas wiele wysiłku. Czym różnią się płyty "Come On Over" i "Up"? Ta...

 • M.I.A. najwspanialsza

  Wokalistka M.I.A., urodzona na egzotycznej Sri Lance, a wychowana w Wielkiej Brytanii, zwyciężyła w podsumowaniu na najlepszą płytę 2005 roku. Jej debiutancki album "Arular" w plebiscycie magazynu "Blender" pokonał m.in. Kanye Westa i grupy The White Stripes, Franz Ferdinand, Coldplay czy The Mars Volta.

 • Zmarł producent i reżyser musicali Harold Prince

  Amerykański producent i reżyser brodwayowskich musicali, takich jak "Skrzypek na dachu" czy "West Side Story", Harold "Hal" Prince zmarł w środę, 31 lipca, w Reykjaviku w wieku 91 lat po krótkiej chorobie.