• Informacje na temat:

  mucha finał

Artykuły na temat: mucha finał
 • "Dance Dance Dance 2": Kto odpadł w drugim odcinku? Mucha była zszokowana!

  ...mnie osobiście bardzo cieszy" - wyznała Anna Mucha, po czym oceniła siostry najwyżej z jury, przyznając im 7 punktów. Potem zaczęły się solówki. Za występ Anny Stankiewicz jury przyznało jej 18(...) fighterów" - wyznała Anna Mucha, która w pierwszym odcinku w dość ostrych słowach skomentowała występ sióstr Stankiewicz. W drugim odcinku jurorka wróciła do wydarzeń sprzed tygodnia. "Kaśka...

 • Mucha odpadła tuż przed finałem

  Decyzją widzów, w dwunastym odcinku "jak Oni śpiewają" z programem pożegnała się największa gwiazda show, czyli Ania Mucha.

 • Czy Mucha wreszcie odpadnie?

  Finał IV edycji "jak Oni śpiewają" zbliża się wielkimi krokami. W programie zostało już tylko pięciu uczestników, a jeden z nich odpadnie już na początku dwunastego odcinka. Kto to będzie: Ania Mucha czy Tomasz Stockinger?

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • Mucha przyciągnęła widzów

  ...pozycję z udziałem w rynku na poziomie 13,59 proc. Największą oglądalnością cieszył się drugi odcinek show "You Can Dance", wyemitowany 10 marca - 4,13 mln widzów, 31,34 proc. udziałów w rynku. Finał...

 • Finał "Dance Dance Dance 2" w "Pytaniu na śniadanie"

  Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu produkcji. Odwołano nagrania nowych odcinków znanych i lubianych programów czołowych stacji telewizyjnych. Nieco inny los spotkał taneczne show TVP2 "Dance Dance Dance". Odcinki do niego zostały nagrane jeszcze przed wybuchem pandemii. Jednak finał show w ostatnim sezonie odbywał się na żywo. Jak będzie wyglądało zakończenie tegorocznej produkcji?

 • "Dance Dance Dance": Kto w finale drugiej edycji?

  Rafał Jonkisz.  Co ciekawe, werdykt będący sumą punktów jury, zaskoczył ich samych, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska pożegnali braci(...). Mówię to z ręką na sercu - dodał Robert Kupisz. - Strasznie mi przykro... - mówiła zaskoczona Anna Mucha. Podczas podsumowania wszystkich występów Rafała i Krzyśka Ida Nowakowska starała się...

 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Mucha chętnie wkłada policyjny mundur

  Anna Mucha chętnie zamienia eleganckie sukienki na policyjny mundur. Co roku, przy okazji festiwalu filmowego "Kameralne Lato" w Radomiu, aktorka wciela się w rolę funkcjonariuszki mazowieckiej policji.

 • Co dalej z Muchą i Urbańską?

  Ta edycja "Tańca z gwiazdami" postawiła uczestnikom wysoką poprzeczkę. Niezależnie jednak od tego czy luksusowego mercedesa wygra Natasza Urbańska czy Anna Mucha obie najprawdopodobniej zostaną w telewizji.

Dyskusje na temat: mucha finał