• Informacje na temat:

  mucha galiński

Artykuły na temat: mucha galiński
 • Mucha znowu najlepsza

  Anna Mucha i Rafał Maserak byli najlepszą parą w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Marek Kościkiewicz z Agnieszką Pomorską.

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • "Mucha jest super!"

  Natasza, mając nadzieję, że równie wysoko ocenią ją widzowie. W pierwszym odcinku programu brakiem szokujących zachowań... zszokowała Anna Mucha. Sama przyznała, że bardzo poważnie podchodzi do wyzwania, jakim jest dla niej ten program. "Okazuje się, że nawet drewno umie pływać" - stwierdziła. "Mucha jest super!" - oświadczył po programie Piotr Galiński. Zmagania w walce o Kryształową Kulę będziemy...

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  ...ocenili ją na 27 punktów. Lepiej poszło za to Michałowi Kwiatkowskiemu i Janji Lesar. Piotrowi Galińskiemu podobał się taniec, a Beata Tyszkiewicz wyznała, ze chciałaby "schować Michała do torebki". Dobrze(...) zapamiętania to afro na głowie Ani i Rafała Maseraka. "To raczej przypominało polkę, nie jive'a" - podsumował Galiński. Całości dopełniła bardzo niskie noty - 26 punktów. Nikt tego wieczoru, zdaniem jury, nie...

 • "Taniec z gwiazdami": Finał pań

  ...została nagrodzona samymi dziesiątkami od jurorów. Kolejna na parkiecie zaprezentowała się Mucha. Tym razem tańczyła salsę. "To było bliżej samby. Początek był za szalony" - skomentował Galiński(...) Kwiatkowskiego jej salsa, którą tańczyła ze swoim czeskim partnerem, Janem Klimentem, powalała na kolana. "Taniec był na najwyższym poziomie" - mówił zachwycony Piotr Galiński, a Pavlović aż wstała...

 • Radek już nie zatańczy

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska. Najlepsi byli tym razem - dla odmiany - Anna Mucha i Rafał Maserak.

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Piotr Zelt i Anna Głogowska odpadli z "Tańca z gwiazdami". W piątym odcinku show bezkonkurencyjna była Natasza Urbańska, jej wyższość musiała uznać nawet Anna Mucha.

 • Weronika Rosati już nie zatańczy!

  Anna Mucha i Rafał Maserak znowu byli najlepsi na parkiecie. W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" zdobyli najwięcej głosów zarówno od jurorów, jak i od widzów. Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Weronika Rosati z Krzysztofem Hulbojem.

 • "Taniec...": Otylia już nie zatańczy

  W dziewiątym odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie triumfowała Anna Mucha, która dwukrotnie otrzymała maksymalną liczbę punktów od jury. Widzom najbardziej spodobała się jednak Natasza Urbańska. To publiczność zadecydowała także o tym, że z programem pożegnała się Otylia Jędrzejczak.