• Informacje na temat:

  mucha na czerwonym dywanie

Artykuły na temat: mucha na czerwonym dywanie
 • ​Zapraszamy na czerwony dywan!

  ...lat... Gwarantujemy, że na czerwonym dywanie czeka na was sporo niespodzianek! Kto jeszcze pojawi się tego wieczoru przed teatrem? Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kasia Cichopek, Ania Mucha(...) z zaprzyjaźnionych seriali i programów TVP. Na czerwonym dywanie  będzie można spotkać m.in. Macieja Musiała i Olgę Kalicką z serialu "rodzinka.pl", aktorów z "Na dobre i na złe" i "Barw szczęścia", a także...

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • Mucha powraca!

  Wreszcie na ekrany powraca Ania Mucha. Co prawda nie w serial u, a w Gali, za to będzie to gala nie byle jaka. Już 31 maja zobaczymy, jak Ania Mucha poprowadzi galę wręczenia nagród Wiktory 2007.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Czerwony dywan w Krakowie!

  Na tę premierę czekała cała Polska! "Och, Karol 2" w gwiazdorskiej obsadzie wreszcie trafia do kin. Na prapremierę nowej komedii ściągnęły do Krakowa największe gwiazdy rodzimego kina i waszych ulubionych seriali. Zobaczcie, jak prezentowały się na czerwonym dywanie.

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

 • Doda, Mucha i Koterski świrami!

  Doda Dorota Robaczewska, Anna Mucha i Michał Koterski - to tylko niektóre postacie polskiego showbiznesu uhonorowane statuetką Świry 2007.

 • Modnisia skrytykowana

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, oryginalnego podejścia do macierzyństwa i barwnych kreacji, w których pojawia się na czerwonym dywanie. Ostatnio styl aktorki skrytykowała inna gwiazda - Kelly Osbourne.

 • Krupa o Musze: Nie chcę jej znać

  Anna Mucha mierzy wysoko. Popularność, jaką zyskała jako celebrytka, chce wykorzystać do dalszej kariery aktorskiej.

Zdjęcia na temat: mucha na czerwonym dywanie
Dyskusje na temat: mucha na czerwonym dywanie
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  Becia Tadla Anna Mucha i Kasia Cichopek to matki Polki ... gwiazdy to bywają w Homowood na czerwonym dywanie...choć Mucha jest ładna ale daleko jej do gwiazdy.

 • Re: Aleksandra Nieśpielak: Aktorka przeżyła ogromny dramat

  Wy to dopiero macie gwiazdy: Kidawa 2% Mucha 5 mln na Madonnę, Kopacz pijana na berlińskim czerwonym dywanie. Gdzie tam PiSowi do takich osobistości

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  kołnierzyk ..... ,czy nosiła by ten kołnież na czerwonym dywanie i chwaliła się ...to z mojego kota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(...)Anna Mucha to bezduszna ,zapatrzona w siebie osoba ,okropna egoistka .Jak już nalezy to tej bezdusznej częsci społeczeństwa i musi chodzić w futrach to przynajmniej by milczała i nie wymachiwała

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  kołnierzyk ..... ,czy nosiła by ten kołnież na czerwonym dywanie i chwaliła się ...to z mojego kota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zgadzam się z Tobą, nie lubię jej. W sposób jaki się panoszy... Pokazała jaka(...)Anna Mucha to bezduszna ,zapatrzona w siebie osoba ,okropna egoistka .Jak już nalezy to tej bezdusznej częsci społeczeństwa i musi chodzić w futrach to przynajmniej by milczała i nie wymachiwała