• Informacje na temat:

  mucha o emerytach

Artykuły na temat: mucha o emerytach
 • Tony Bennett: 85-latek z duszą 60-latka

  Jest jakaś ironia w tym, że na przestrzeni ostatnich kilku lat Tony'emu Bennettowi zdarzało się występować na imprezach organizowanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów. W końcu o Tonym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest emerytem.

 • "Safe House": Rekiny i płotki

  Thriller "Safe House" opowiada o tajnych operacjach CIA. Legendarny szpieg, który unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat oraz świetnie wyszkolony, wierzący w ideały młody agent zmuszeni są współpracować. A wszystko w wykonaniu hollywoodzkich gwiazdorów - Denzela Washingtona i Ryana Reynoldsa.

 • Jan Suzin: Niezapomniany głos

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer. Przez cztery dekady najpopularniejszy głos małego ekranu. Kryminały i westerny zapowiadał z wdziękiem przedwojennego arystokraty. Jan Suzin, który z najkrótszego występu potrafił uczynić dzieło sztuki, zmarł 22 kwietnia. 7 maja TVP Historia wyemituje dokument "Telewizja: Historia telewizji. Początki", z udziałem Suzina.

 • "Must Be The Music": Kometa z kosmosu (relacja)

  The Music" rodaków z The Toobes) zaprezentował własny instrumentalny utwór "Oh! Imperia!". "Bardzo widowiskowy projekt, bardzo precyzyjnie zagrany" - ocenił Łozo. "Można zrobić takie show, że mucha nie...