• Informacje na temat:

  mucha poseł

Artykuły na temat: mucha poseł
 • Joanna Mucha: Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci

  Joanna Mucha (40 l.) ostro zareagowała na wpis, jaki na swoim Facebooku umieścił Paweł Kukiz (53 l.). Według niej poseł skrzywdził jej dzieci!

 • Pocałunek Madzi i Pawła

  Przyjaźń czy miłość? Paweł i Madzia wciąż się wahają... Czy bohaterów "Ma jak miłość" połączy na nowo namiętność? W najnowszym odcinku najpopularniejszego serialu w Polsce zobaczymy wyjątkowo gorący pocałunek!

 • Te posłanki rozbudzają Polaków

  Joanna Mucha, Agnieszka Pomaska i Nelly Rokita - te posłanki działają na wyobraźnię Polaków.

 • Sharon Stone odwiedziła Sejm

  Amerykańska aktorka Sharon Stone odwiedziła we wtorek Sejm. Spotkała się z marszałek Ewą Kopacz oraz złożyła kwiaty i pokłoniła się przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej oraz tablicą ku czci posłów II RP - ofiar wojny i okupacji niemieckiej.

 • Kinga Rusin poprowadzi program "Agent"! To na otarcie łez?

  ...dostała tę posadę na otarcie łez, bowiem według niektórych źródeł straciła pracę jurorki w "You Can Dance".  Jej miejsce ma zająć... Anna Mucha lub Weronika Marczuk. Będziecie oglądać nowego "Agenta"?

 • Cichopek nie będzie "aktorką"?

  Katarzyna Cichopek, Michał Koterski, Marcin i Rafał Mroczkowie oraz wiele innych, młodych gwiazd może niedługo stracić prawo do korzystania z tytułu aktora. Stanie się tak, jeśli wejdzie w życie projekt ustawy przygotowany przez PSL, do którego dotarł serwis internetowy tvp.info.

 • Skandaliczny występ Jana Pietrzaka!

  Jan Pietrzak (79 l.) ma dość osobliwe poczucie humoru. Ataków na przeciwników PiS-u nie odmówił sobie nawet podczas własnego jubileuszu...

 • Michael Jackson raczej nie pojawi się w Wielkiej Brytanii na promocji swej najnowszej płyty, "Number Ones", mimo iż nie otrzymał oficjalnego zakazu wjazdu od władz tego kraju. W sprawie wokalisty, oskarżonego o molestowanie seksualne 12-latka, wypowiedział się na antenie stacji BBC1 sam wicepremier Zjednoczonego Królestwa, John Prescott.

 • Cichopek nie będzie "aktorką"?

  ...do zdobycia wykształcenia" - argumentuje w rozmowie z tvp.info Andrzej Grabarczyk. "Nasza ustawa ma wzmocnić pozycję aktorów w negocjacjach z teatrami i producentami" - dodaje poseł PSL Stanisław(...). W PRL amatorzy mieli nawet niższe stawki niż dyplomowani aktorzy" - śmieje się. Projekt krytykuje także Anna Mucha ("Lista Schindlera", "Młode wilki"), która ukończyła prestiżowy nowojorski Instytut...

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.