• Informacje na temat:

  mucha sejm

Artykuły na temat: mucha sejm
 • Joanna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę. Wygląda lepiej?

  Joanna Mucha (41 l.) przeszła prawdziwą metamorfozę! Teraz ma... całkiem siwe włosy. Pasuje jej taki wizerunek? Sami zobaczcie!

 • Sharon Stone odwiedziła Sejm

  Amerykańska aktorka Sharon Stone odwiedziła we wtorek Sejm. Spotkała się z marszałek Ewą Kopacz oraz złożyła kwiaty i pokłoniła się przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej oraz tablicą ku czci posłów II RP - ofiar wojny i okupacji niemieckiej.

 • Kopacz ma w Sejmie kelnera

  Marszałek Sejmu Ewa Kopacz wiedzie wyjątkowo wygodne życie na Wiejskiej.

 • Awantura na wizji w TVP

  W piątek, 3 kwietnia, doszło do niecodziennego incydentu na antenie TVP. Podczas emitowanego na żywo programu "Forum" wywiązała się kłótnia między Stefanem Niesiołowskim i Bronisławem Wildsteinem, który wyszedł ze studia.

 • Kinga Rusin poprowadzi program "Agent"! To na otarcie łez?

  ...został rozpoznawalnym politykiem, posłem na Sejm i ministrem zdrowia w rządzie Platformy Obywatelskiej. Jednak ku zaskoczeniu i rozczarowaniu wielu widzów, stacja po trzech edycjach nie zdecydowała się(...) dostała tę posadę na otarcie łez, bowiem według niektórych źródeł straciła pracę jurorki w "You Can Dance".  Jej miejsce ma zająć... Anna Mucha lub Weronika Marczuk. Będziecie oglądać nowego "Agenta"?

 • Stanisław Soyka śpiewa wiersze noblisty

  "7 wierszy Miłosza" to tytuł albumu Stanisława Soyki, na którym znajdą się utwory nagrane do poezji Czesława Miłosza.

 • Joanna Senyszyn zrobi z Pawłowicz seksowne bóstwo?!

  Nie ma co ukrywać - piękne posłanki w polskim sejmie to raczej rzadkość. Na palcach jednej ręki można wymienić kobiety, które zachwycają nienaganną sylwetką oraz stylizacjami. Do tej pory numerem jeden we wszystkich rankingach była Joanna Mucha, której nie można było odmówić dobrego gustu oraz klasy. Jednak pojawił się ktoś, kto może zdeklasować pozostałe koleżanki. Tym kimś jest... Krystyna...

 • Szef SLD Grzegorz Napieralski poinformował w środę, że reżyserzy: Jacek Bromski i Krzysztof Krauze poparli pomysł Sojuszu, by media publiczne były finansowane dzięki odpisowi z podatku PIT i CIT.

 • Skandaliczny występ Jana Pietrzaka!

  Grodzkiej.  "Pannę Grodzką straciliśmy z oczu. Przez cztery lata w Sejmie ocaliła dziewictwo. Były afery w trakcie przerw, bo posłowie wychodzili, stali na korytarzach i nikt nie chciał wejść do żadnej...

 • Likwidacja "Kina"

  Jak informuje Rzeczpospolita już wkrótce możemy stracić najpoważniejsze pismo poświęcone sztuce filmowej. Dotychczasowy redaktor naczelny "Kina" Andrzej Kołodyński pismem od dyrektora Filmu Polskiego z 19 grudnia został mianowany likwidatorem. Jego "zakład" od 1 stycznia będzie się znajdował w stanie likwidacji i ma zakończyć działalność 31 marca 2002 roku.