• Informacje na temat:

  mucha śniadanie

Artykuły na temat: mucha śniadanie
 • Ida Nowakowska i Anna Mucha mają konflikt?! Wiemy, co o sobie myślą!

  Jurorki programu „Dance, Dance, Dance” nie zawsze zgadzają się ze sobą. Wiele osób uważa, że jest to spowodowane walką o popularność i sympatię widzów. Choć Ida Nowakowska (29 l.) i Anna Mucha (39 l.) na antenie starają się być dla siebie miłe, to widzowie zgodnie twierdzą, że panie nie przepadają za sobą. Jak jest naprawdę?

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Anna Mucha rozstała się z partnerem? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Teodor. Mucha niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego, nie dziwi więc fakt, że milczy również na temat ostatnich doniesień. Tygodnik "Twoje Imperium" podaje jednak, że u boku jej(...) bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii. W zeszłym tygodniu wybrali się razem na śniadanie do...

 • Mucha w "M jak miłość": Rozbije związek?

  Po urlopie macierzyńskim Anna Mucha wróciła na plan "M jak miłość". Czy jej bohaterka rozbije związek Pawła i Ali, przekonamy się jesienią.

 • Mucha wydaje kilkaset złotych dziennie na jedzenie

  Ania Mucha (32 l.) przez długi czas była pączuszkiem. Potem wzięła się za siebie i teraz - by uniknąć efektu jo-jo - mocno się pilnuje. Ale wciąż kocha jedzenie, nie szczędząc na nie ani grosza...

 • Czym teraz zaskoczy?

  Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu, Anna Mucha, na naszych oczach zmieniła się w... troskliwą mamusię. I wyraźnie jej to służy! Gwiazda promienieje szczęściem!

 • Nie chcą więcej Muchy w TVP

  Kiedy zwolniło się miejsce Agnieszki Szulim (34 l.) w "Pytaniu na śniadanie", Ania Mucha (32 l.) ostrzyła sobie zęby na ciepłą posadkę.

 • Szulim: Kammel jest jak brat

  Od kilku lat widzów programów śniadaniowych TVP budzi sympatyczna blondynka. Jednak, jak sama mówi, nie jest typowym "stojakiem pod mikrofon". Agnieszki Szulim to energiczna kobieta, która uwielbia rocka i... wygłupy z Tomaszem Kammelem.

 • Matury 2019: Monika Zamachowska przesadziła w "PnŚ"? "Jak oni zdali, to wy też zdacie"

  Monika Zamachowska (47 l.) i Michał Olszański (64 l.) niedawno w "Pytaniu na śniadanie" rozmawiali z niegdysiejszymi maturzystami. Dziennikarka nie powstrzymała się od uwag, o których teraz rozpisują się media.

 • Nowicki: Zrobię to za darmo!

  Lubi adrenalinę, wyzwania i skrajności. Łukasz Nowicki doskonale odnajduje się więc w magazynie porannym i w pełnym emocji teleturnieju. Prowadząc "Postaw na milion" swoje nerwy zawsze trzyma na wodzy. - Sprawiam wrażenie spokojnego, ale to tylko pozory - przyznaje.

Wideo na temat: mucha śniadanie
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: mucha śniadanie