• Informacje na temat:

  mucha taniec z

Artykuły na temat: mucha taniec z
 • Namiętny taniec Ani Muchy

  Ania Mucha została nową twarzą serial u "Teraz alb nigdy!". Zagra była dziewczynę Andrzeja, w którego wciela się Mateusz Damięcki. W klubie "Plaża" zatańczyli namiętny taniec. Co na to Basia?

 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Mucha w jury programu "Dance Dance Dance"

  Krążące od kilku dni plotki zostały oficjalnie potwierdzone. Telewizja Polska właśnie ogłosiła, że Anna Mucha dołączyła do składu jurorskiego show "Dance Dance Dance". Zastąpi Ewę Chodakowską, która w poprzedniej edycji programu oceniała uczestników razem z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Angelika Mucha odpada. Pozostały cztery pary

  Angelika Mucha i Rafał Maserak odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". "To była najlepsza przygoda mojego życia" - ze łzami w oczach blogerka pożegnała się z widzami. W rywalizacji o Kryształową Kulą pozostały już tylko cztery pary.

 • Anna Mucha zalana łzami w „Dance Dance Dance”

  Muchę do łez. "Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny(...) Dance Dance The Best Of", będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka. Przypomnijmy że Anna Mucha od początku swej przygody z "DDD" wzbudza kontrowersje. Aktorka zaskoczyła...

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję "Tańca z gwiazdami". W finale programu - głosami widzów - pokonała Nataszę Urbańską. Artystki od początku show były faworytkami do zwycięstwa i dla nikogo nie było niespodzianką, że to właśnie one znalazły się w finale.

 • "Dance, Dance, Dance 2": Walka na parkiecie. Jak poradzi sobie nowa jurorka Anna Mucha?

  ... projektanta Roberta Kupisza dołączy Anna Mucha. Aktorka na sędziowskim fotelu zastąpi Ewę Chodakowską. "Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest, to, czy uczestnicy wciągną mnie(...) kontrowersyjnych wypowiedziach" - zdradza Robert Kupisz. "Najtrudniejsze dla uczestników jest nauczenie się choreografii w tak krótkim czasie. Podoba mi się, to przez taniec łączymy różnych ludzi...

 • Urbańska kontra Mucha

  Anna Mucha (29 l.) i Natasza Urbańska (32 l.) to dwie największe rywalki w programie "Taniec z gwiazdami". Szykuje się zacięta walka, bo obie chcą wygrać.

 • Najlepsze Mucha i Urbańska

  To musi być finał! Anna Mucha i Natasza Urbańska zdobyły w niedzielę, 20 września, po cztery dziesiątki od jurorów programu "Taniec z gwiazdami". Z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadła para Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki.

 • Anna Mucha: Co dalej?

  ...go swoją malinową nalewką - mówi koleżanka Ani. Czytaj także: Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami" Co dalej z Muchą i Urbańską?(...)Ogromna radość i żywiołowy entuzjazm... W finale tanecznego show, w starciu z profesjonalistką Nataszą Urbańską, Mucha znów pokazała się z najlepszej strony. Kobiecość i wdzięk - to, czego zawsze...

Zdjęcia na temat: mucha taniec z
Wideo na temat: mucha taniec z
 • "Taniec z Gwiazdami": Littlemooonster96 tańczy jive'a

  13 kwietnia w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" przeniesiemy się do lat 90. Uczestnicy show zatańczą do przebojów z tamtych lat, nie zabraknie charakterystycznych strojów i fryzur. Ciekawą choreografię zaprezentuje Littlemooonster96 czyli Angelika Mucha. Wraz z Rafałem Maserakiem zatańczy jive'a do hitu 2 Unlimited "No limit", które w 1993 roku rządziło w dyskotekach na całym świecie

 • "TzG": Ewelina Lisowska i Tomasz Barański na próbie

  Ewelina Lisowska, to teraz jedna z najjaśniejszych gwiazd sceny muzycznej młodego pokolenia. Wokalistka, którą pokochali Polacy za przebój „W stronę słońca”, jesienią będzie próbowała swoich sił na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Jak Ewelina radzi sobie na próbie tuż przed piątkowym premierowym odcinkiem programu? Z Tomkiem Barańskim zatańczą jive’a do piosenki „Thank you very much” Margaret.

Dyskusje na temat: mucha taniec z
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha została nowym aniołkiem Kurskiego!

  Wygrała taniec z gwiazdami parę lat temu to trochę poczuła rytm

 • Re: Te gwiazdy popłakały się na wizji

  Co ta wulgarna Mucha takiego nadwrażliwca udaje? Taniec ją tak rozmamlał? paskudna prostaczka z ohydnym, kobylim rechotem.

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  W zeszłym roku wygrała Mucha!!!

 • Re: Mucha zastąpi "Majkę"

  kiedyś b.lubialam muche ale jak wygrała taniec z gwiazdami to palma uderzyła jej do głowy. jest bardzo pewna siebie i widzi tylko czubek swojego nosa... a jej komentarze w YCD porażka. denerwuje mnie....

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Kaminska tanczyla niezle ale lepsza byla Glinka...ludzie glosowali na Brzydule nie na Kaminska..w poprzedniej edycji rewelacyjna byla Urbanska a wygrala ta co pokazala cycki czyli Mucha..

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Uważam,że zawsze wygrywa ta osoba,ktorą bardziej kochają widzowie,np,Steczkowska-wygrała Guzik,Urbańska-wygrała Mucha,tak samo było tym razem,wygrała lubiana i kochana Kamińska!

 • Re: Joanna Moro: Wygra "Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, musi...

  oczywiście że wygra zając przecież jest gwiazdą polsatu i tylko one wygrywają , przecież mucha też wygrała choć beznadziejnie tańczyła , a królowa parkietu musiała zadowolić się drigim miejscem.

 • Re: Klaudia Halejcio: Przez "Taniec z gwiazdami" nie może spać!

  ..kolejna "gwiazda" z narodu wybranego(a jest ich coraz więcej),którą pismaki lansują każdego dnia!!! Przed nią jest jeszcze Mucha ,o której rozpisywano się nawet gdy skaleczyła sobie paluszek!!Inne osoby spoza tego czosnkowego kręgu nie mają wielkich szans w tym pseudo polskim show biznesie!!

 • Re: Odpadł Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Gołota i Andrzej Młynarczyk jak słonie w składzie porcelany. Zasady programu fatalne, nie liczy się taniec i ocena jury , tylko ilość wydanej kasy na SMS-y. (dla TVN-u). Dostaniesz więcej SMS-ów to wygrywasz głupota ! Od pierwszego programu jest to bardzo, bardzo kontrowersyjne !! Nie powinna napewno wygrać Anna Guzik, Anna Mucha.

 • Re: "Jak ich widzę, to nie mogę…"!

  a mnie A. Mucha!!ale widze ze po jednych serialach uderzamy.M jak mlotek czy jakos tam.gra tak jak sie zachowuje w innych programach, czyli beznadziejnie!!taniec z gwiazdami dal mi wiele satysfakcji, gdy moglam popatrzyc jak sobie nie radzi.przydalaby jej sie szkola aktorska, troszke wyksztalcenia pani Aniu