• Informacje na temat:

  mucha tvn

Artykuły na temat: mucha tvn
 • Kuba Wojewódzki wywołał aferę! Naga Anna Mucha w jego łóżku!?

  Kuba Wojewódzki (56 l.) opublikował na Instagramie zdjęcie nagiej kobiety leżącej w jego łóżku. Fani od razu zaczęli podejrzewać, że ta tajemnicza kobieta, to nikt inny, jak Anna Mucha (40 l.)!

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z Anną Muchą! Fotka prosto z Włoch!

  Kuba Wojewódzki i Anna Mucha tworzyli niegdyś jedną z najgorętszych par show-biznesu. Zakochani byli ze sobą cztery lata. Jednak mimo rozstania do dziś utrzymują dobre relacje.  W ostatnim czasie sporo mówiło się także o ich ponownym romansie. Zarówno Mucha, jak i Wojewódzki w social mediach podsycali plotki o romansie i insynuowali, że znów są razem.  Teraz król TVN znów dolał oliwy do ognia...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Anna Mucha: Nie popieram strajku nauczycieli...

  Anna Mucha (38 l.) wypowiedziała się na temat strajku nauczycieli!

 • Mucha poprowadzi Wiktory!

  Anna Mucha przybędzie specjalnie do Polski, by poprowadzić galę wręczenia Wiktorów - nagród dla osobowości telewizyjnych. Ceremonia odbędzie się 31 maja.

 • Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów razem? Mamy dowody!

  Anna Mucha (39 l.) na InstaStory opublikowała zdjęcie ze swoim byłym chłopakiem, którym okazał się Kuba Wojewódzki (56 l.)! Fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy w ten sposób aktorka chce dać im do zrozumienia, że znów jest w związku z królem TVN?

 • Anna "Mucha nie siada"

  "Mucha nie siada" to nowy program Anny Muchy na antenie TVN-u. Jak na razie stacja wyprodukowała tylko trzy odcinki, jednak jeśli Mucha spodoba się widzom to zobaczymy ich więcej.

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  Wiosenna oferta programowa stacji będzie obfitowała w seriale. Co jeszcze zobaczymy w TVN?

 • Mucha na kanapie u Kuby

  Anna Mucha będzie gościem pierwszego odcinka programu Kuba Wojewódzki w TVN po wakacyjnej przerwie.

Zdjęcia na temat: mucha tvn
Wideo na temat: mucha tvn
 • Mucha: Nie popieram strajku nauczycieli...

  Anna Mucha wypowiedziała się na temat strajku nauczycieli! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Anka Mucha kpi z Jastrzębskiej

  O tym, że Anka Mucha nie przepada za Agnieszką Jastrzębską, wiadomo od dawna. W ostatnim wywiadzie "aktorka" znowu postanowiła o tym przypomnieć telewidzom. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: mucha tvn