• Informacje na temat:

  mucha znów

Artykuły na temat: mucha znów
 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znów parą? Aktorka komentuje

  O tym, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mieli do siebie wrócić po latach, jest od pewnego czasu coraz głośniej. Pojawia się coraz więcej poszlak, które zdaniem ich fanów mogą sugerować, że aktorka i dziennikarz znów są razem. Anna Mucha została poproszona o komentarz w tej sprawie. Ten z pewnością jeszcze mocniej podsyci plotki i spekulacje...

 • Anna Mucha w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"?

  Anna Mucha jako jurorka w drugiej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance" zaskarbiła sobie zarówno tyle zwolenników, jak i przeciwników. Fani programu uważają, że w porównaniu do Ewy Chodakowskiej jest bardzo surową jurorką, która potrafi dogryźć każdemu uczestnikowi, inni z kolei cenią aktorkę za szczerość. A wy, tęskniliście za Anną Muchą na fotelu jurorskim?

 • Olga Rosiak (Anna Mucha) to nowa postać, która przebojem wkroczy w życie bohaterów serialu. Jej obecność nie będzie bez znaczenia ze względu na związek Basi (Katarzyna Maciąg) i Andrzeja (Matusz(...) po "Tańcu z gwiazdami". Anna Mucha opowiada o roli w serialu "Teraz albo nigdy!":

 • Kuba Wojewódzki potwierdza związek z Anną Muchą?

  Plotki o romansie Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego nie cichną. Coraz częściej pojawiają się poszlaki, które zdaniem fanów obojga mogą wskazywać na to, że aktorka i dziennikarz do siebie wrócili. Pogłoski skomentowała już Mucha, jednak jej komentarz niewiele w tej sprawie rozjaśnił. Wojewódzki również odniósł się do plotek.

 • ​Muchy znów zagrają "Xerroromans"

  23 maja w Grizzly Gin Barze Muchy dadzą wyjątkowy, drugi po koncercie-niespodziance na Enea Spring Break, występ. Po niesamowicie entuzjastycznym przyjęciu na poznańskim festiwalu, gdzie w wypełnionym do granic możliwości klubie fani wyśpiewali wszystkie wersy wraz z liderem grupy, tym razem publiczność ma szansę zobaczyć Muchy w oryginalnym składzie w Warszawie.

 • "YCD": Mucha kontra Rusin

  W najbliższą środę rusza 5. edycja "You Can Dance - Po prostu tańcz". Póki co emocje budzą nie uczestnicy, a Anna Mucha i Kinga Rusin.

 • Anna Mucha: Co dalej?

  Ogromna radość i żywiołowy entuzjazm... W finale tanecznego show, w starciu z profesjonalistką Nataszą Urbańską, Mucha znów pokazała się z najlepszej strony. Kobiecość i wdzięk - to, czego zawsze(...) pewne - narzekać już nie będzie! Jakie plany na najbliższe dni i miesiące ma artystka? Czy będzie odpoczywać od medialnego szumu? Jakie miejsce w swoim życiu przewidziała dla Marcela Sory? Anna Mucha...

 • Starcie Muchy i Kwaśniewskiej

  Anna Mucha i Ola Kwaśniewska starają się o posadę prezenterki w Polsat Cafe. Panie są dwie, miejsce - jedno. Kogo wolelibyście zobaczyć na ekranie?

 • Jak Feel oceni Muchę?

  ...kocham cię życie", Ola Szwed utwór Kombi "Black&White", a Elżbieta Romanowska (o ile nie odpadnie) przebój Anny Jantar "Tyle słońca w całym mieście". Kontrowersyjna zazwyczaj Anna Mucha, znów(...). "Po fantastycznym show, jakie Tomasz dał w ostatnim odcinku, myślę, ze teraz może być znów najlepszy" - komentuje Artur Chamski. Przypomnijmy, że za wspólny występ z przyjacielem Andrzejem Supronem...

 • Bezdomni, muchy i kobiety

  ...rodzinnymi). W drużynie zagrali także Jacek Poniedziałek, Krzysztof Kiersznowski, Eryk Lubos i Bartłomiej Topa. "Historia nie jest zbyt różowa: nasi bohaterowie potykają się i padają, by powstać i znów(...) marzeniem było postawienie stopy na Srebrnym Globie, zaryzykowało własne życie, aby sięgnąć tam, gdzie nie sięgnęła dotąd żadna... mucha!

Zdjęcia na temat: mucha znów
Dyskusje na temat: mucha znów