• Informacje na temat:

  muhammad ali

Artykuły na temat: muhammad ali
 • Historia Muhammada Ali na ekranach kin

  Michael Mann nie może się doczekać rozpoczęcia pracy nad filmem biograficznym o życiu i karierze słynnego boksera - Muhammada Ali. Główną rolę, wielokrotnego mistrza świata w wadze ciężkiej, ma zagrać Will Smith.

 • Stallone: Muhammad Ali był najlepszy

  Sylvester Stallone, znany m.in. z tytułowej roli w serii o "Rockym", boksem interesuje się również prywatnie. Gwiazdor twierdzi, że zawodnikiem wszech czasów w tej dyscyplinie sportu był Muhammad Ali i żaden z braci Kliczko nie miałby z nim szans.

 • "The Masked Singer": Córka Muhammada Alego w programie

  Laila Ali, amerykańska bokserka i najmłodsza córka Muhammada Alego, to trzeci uczestnik drugiego sezonu show "The Masked Singer", który pożegnał się z programem.

 • Denzel Washington i "Ali" nagrodzeni

  W sobotę wieczorem, 23 lutego, odbyła się 33. edycja wręczenia nagród Image Award, przyznawanych przez organizację National Association for the Advancement of Colored People (NAACP), skupiającą twórców amerykańskich o innym niż biały kolorze skóry. Główną nagrodę aktorską otrzymał Denzel Washington, za rolę w filmie "Dzień próby" . Najlepszą produkcją wybrano dramat Michaela Manna, "Ali" .

 • Jamie Foxx w filmie "Ali"

  Jamie Foxx, który otrzymał entuzjastyczne recenzje za rolę w filmie "Męska Gra" Olivera Stone'a, prowadzi wstępne rozmowy z wytwórnią Columbia na temat udziału w filmie "Ali" - biografii słynnego boksera, mistrza wagi ciężkiej Muhammada Ali. Jak już informowaliśmy, po długiej przerwie prace nad filmem zostały wznowione.

 • Kontrowersje wokół filmu o Muhammadzie Ali

  Trwa konflikt pomiędzy wytwórnią Columbia Pictures, a znanym amerykańskim reżyserem Michaelem Mannem, który pracuje nad filmową biografią światowej sławy boksera Muhammada Ali. Producenci wstrzymali pracę nad tym wysokobudżetowym projektem, gdyż według nich Mann przekracza i tak olbrzymie środki przeznaczone na realizację filmu. Główną rolę wielokrotnego mistrza świata w wadze ciężkiej, gra Will...

 • Will Smith pracuje nad nowym albumem

  Po wielu miesiącach pracy aktorskiej, m.in. na planach filmów "Muhammad Ali" i "Faceci w czerni 2", Will Smith, amerykański aktor i raper, rozpoczął już pracę nad swym kolejnym albumem. Na nowe dzieło przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

 • "Kamienne pięści": Latynoski bohater

  ...niż Mike Tyson i więcej zwycięstw niż Muhammad Ali.

 • Powrót A Tribe Called Quest

  Q-Tip, (DJ) Ali Shaheed Muhammad oraz Phife oficjalnie ogłosili zawieszenie działalności grupy A Tribe Called Quest w roku 1998. Jednak w czerwcu tego roku ukazała się płyta zatytułowana "Hits, Rarities & Remixes" (Jive). Zawiera ona wiele nieśmiertelnych hitów zespołu, remiksy niektórych z nich oraz kawałki, które wcześniej się nie ukazały, jak m.in "Mr. Incognito".

 • Peebels jako Malcolm X

  Reżyser i aktor Mario Van Peebels ("Nieśmiertelny3") zagra Malcolma X w realizowanej właśnie biografii słynnego boksera wagi ciężkiej Muhammada Ali. Reżyser Michael Mann i producenci zakończyli już negocjacje dotyczące warunków umowy.

Zdjęcia na temat: muhammad ali