• Informacje na temat:

  mumia

Artykuły na temat: mumia
 • Mumia wraca!

  Zakończyły się zdjęcia do sequela filmu "Mumia". Autorem scenariusza jest twórca części pierwszej Stephen Sommers, który już po raz drugi stanął także za kamerą krwiożerczej opowieści. Na planie spotkali się również aktorzy znani z pierwowzoru - Brendan Fraser ("Bedazzled"), Rachel Weisz ("Reakcja łańcuchowa"), John Hannah ("Huragan") i Oded Fehr ("Deuce Bigalow").

 • Tom Cruise na tropie "Mumii"

  ...wydarzeń związanych z odkryciem mumii oraz sekretnych, dramatycznych zdarzeń z tym związanych powstał w 1932 roku. "Mumia" wracała na ekrany kin wielokrotnie. Tym razem naprzeciw niej stanie były(...) spektakularna mroczna opowieść akcji. W głęboko ukrytej pod piachami pustyni krypcie budzi się mumia starożytnej królowej, której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić. Przez tysiące lat siła królowej...

 • "Mumia" : Na grząskim gruncie

  Jeśli całe uniwersum potworów, przygotowywane przez Universal, będzie prezentowało ten sam poziom, co "Mumia", doczekamy się gorszej serii kinowej niż "Transformers" i "Resident Evil" razem wzięte. W nowej wersji słynnego horroru z 1932 roku fabularny absurd miesza się z koślawymi dialogami i humorem suchym, jak piaski pustyni. Dlatego, gdy Tom Cruise w pierwszych minutach krzyczy, by "wiać...

 • Powstanie "Mumia 3"

  Brendan Fraser, bohater filmów przygodowych "Mumia" i "Mumia powraca" , w jednym z niedawnych wywiadów ujawnił, że trwają przygotowania do realizacji trzeciej części opowieści o egiptologach poszukujących skarbów. Podobno jest już gotowy scenariusz obrazu "Mumia 3".

 • Flash Gordon jak mumia?

  Według ostatnich doniesień z planu realizacji filmu "Flash Gordon", ekranizacji niezwykle popularnego komiksu, nad produkcją opowieści czuwać będzie najprawdopodobniej Stephen Sommers, autor takich przebojowych historii, jak "Mumia" , "Mumia powraca" , czy "Van Helsing" .

 • Filmy "Mumia" i "Mumia powraca" na DVD!

  Już od poniedziałku, 21 stycznia, wszyscy wielbiciele krwiożerczych mumii mogą kupić i wypożyczyć specjalne edycje płyt DVD z dwoma przebojowymi filmami: "Mumia" oraz "Mumia powraca" . Obok wydań tradycyjnych, firma Columbia TriStar Home Entertainment oferuje bowiem wydanie dwupłytowe oraz zestaw "de luxe edition", zawierający aż cztery krążki!

 • Premiera nowej "Mumii" przesunięta

  ...nawiązania do poprzednich części. Przypomnijmy, że mająca swoją premierę w 1999 roku "Mumia" była remakiem klasyku z 1932 o tym samym tytule. Reżyserem tamtego filmu był Karl Freund ("Metropolis...

 • "Mumia" na olimpiadzie

  Koncern NBC Universal, we współpracy z Chinami, przygotowuje kampanię reklamową, która połączy obraz Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z filmem "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka".

 • "Mumia 3" już wkrótce?

  Brendan Fraser ( "Mumia" , "Mumia powraca" ) nie może się doczekać realizacji widowiska "Mumia 3". Aktor poinformował, że kontaktował się w tej sprawie z reżyserem dwóch pierwszych filmów, Stephenem Sommersem, i zapewnił, że z pewnością zagra w ewentualnym filmie. Nie jest wykluczone, że na ekranie pojawią się postacie z innej kultury niż egipska.

 • Chiny cenzurują "Mumię"

  Chińscy cenzorzy żądają wprowadzenia zmian w ostatecznej wersji filmu "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka" zanim dopuszczą go do kinowej dystrybucji na terenie swojego kraju.

Zdjęcia na temat: mumia
Wideo na temat: mumia