• Informacje na temat:

  muniek staszczyk żona

Artykuły na temat: muniek staszczyk żona
 • Muniek zdradzał żonę?

  Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, przyznaje, że nie zawsze był idealnym mężem.

 • Muniek Staszczyk o tabloidach: "Kto z kim i gdzie"

  Muniek Staszczyk z zespołu T. Love w rozmowie z INTERIA.PL ocenia media zajmujące się muzycznym show-biznesem.

 • T.Love zawiesza działalność po 35 latach. Muniek: To moja decyzja

  ..."Trzeba zdystansować się od tego zjawiska, które nazywa się T.Love" - podkreśla Muniek Staszczyk w rozmowie z PAP Life.

 • Muniek rozdaje szczeniaki!

  ..."Liczę, że pomożecie mi odszukać przyjaciół psów, bo sam nie mogę sobie z tym poradzić. Ostatnio ludzie wolą koty" - żali się Muniek Staszczyk (44 l.). Sam nie może zatrzymać piesków w domu, bo jego(...) łóżka. To przyjemność: dla psów i dla nas" - mówi ze śmiechem. Muniek odda szczeniaki za darmo, ale chciałby, aby trafiły w dobre ręce. Przygotował także niespodziankę dla nowych właścicieli...

 • Przyjaciele ku pamięci Marka Jackowskiego

  Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk - to artyści, którzy wystąpią podczas specjalnych koncertów poświęconych pamięci Marka Jackowskiego.

 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.

 • "Zapomniałem języka w gębie"

  Śpiewający już od 45 lat Krzysztof Krawczyk został uhonorowany swoją gwiazdą w Alei Gwiazd RMF FM w Krakowie obok Celine Dion i Budki Suflera. Godzinę po uroczystości jej odsłonięcia Katarzyna Malenda i Michał Michalak porozmawiali z piosenkarzem nie tylko o tym wyróżnieniu. Z wyjątkowo barwnego wywiadu dowiecie się, co Krzysztof Krawczyk powie Edycie Bartosiewicz, czego uczy go Muniek Staszczyk...

 • "Spokój bywa lepszy niż krzyk"

  ...(Myslovitz). Podobna ekipa uczestniczyła w powstaniu kolejnego albumu, choć pojawiły się na nim nowe, czasami bardzo zaskakujące nazwiska (Muniek Staszczyk, Edyta Bartosiewicz, Jan Borysewicz). Łukasz...

 • "Stare, ale jare"

  ...się szybko. Wszyscy w przeraźliwym tempie gnają, a my celowo się cofnęliśmy - tak o najnowszej płycie T. Love zatytułowanej "Old Is Gold" opowiada Muniek Staszczyk. Wokalista opowiedział nam również o problemach z odnalezieniem się w cyfrowym świecie, miłości do płyt CD i spadku popularności krzyża. Z Muńkiem Staszczykiem rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Fryderyki 2013: "Wciąż ważna nagroda"

  W czwartek (25 kwietnia) po raz 19. wręczony nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki. "To wciąż ważna nagroda" - przekonywał uhonorowany statuetką wokalista Muniek Staszczyk z grupy T. Love. Dwa Fryderyki otrzymała wokalistka Mela Koteluk, która w kategorii "artysta roku" pokonała m.in. Monikę Brodkę czy Marię Peszek.