• Informacje na temat:

  muppet

Artykuły na temat: muppet
 • Kanał Disney+ pokaże kontynuację legendarnego "Muppet Show"

  Żaba Kermit, Miss Piggy, Miś Fozzie, Scooter, Zwierzak i cała reszta słynnych muppetów wracają na scenę. Już w lipcu stacja Disney+ wyemituje program "Muppets Now", czyli kontynuację stworzonego przez Jima Hensona "Muppet Show".

 • Czemu muppet stracił głos?

  Wszędobylski czerwony muppet o imieniu Elmo, jedna z gwiazd Ulicy Sezamkowej, stracił głos. Człowiek użyczający go od dawna pluszakowi musiał udać się na przymusowy urlop po tym, jak został oskarżony o udział w skandalu obyczajowym.

 • Cichopek: "Wyglądam jak muppet"

  ..."Mam wrażenie, że wyglądam jak muppet" - mówi Kasia z rozbrajającą szczerością w rozmowie z "Tele Tygodniem". "Dobrze, że to tylko peruka. Prywatnie nigdy nie zmieniłabym koloru włosów. W moim przypadku twierdzenie, że blond odmładza w ogóle się nie sprawdza" - dodaje. Młoda aktorka cieszy się, że Klaudia jest zupełnie inna niż Kinga, którą gra od kliku lat w "M jak miłość". "Klaudia to nowe...

 • Muppet: Ulubiony naukowiec

  Dr Bunsen Honeydew z Muppetów zdystansował doktora Strangelove'a , Danę Scully z serii "Z archiwum X" oraz doktora Spocka ze "Star Treka" w internetowym plebiscycie na najbardziej lubianych naukowców małego i dużego ekranu.

 • "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D": Star Wars Muppet Show

  Jamajczyka i Muppeta z ADHD; zabaweczkami są również używane w pustynnych wyścigach pojazdy, które wydają się być umieszczone w filmie tylko po to, aby móc je od razu przenieść do podczepionej pod...

 • Wielki powrót Muppetów

  Pamiętacie Kermita, Pannę Piggy i Misia Fozzie? Już 20 stycznia bohaterowie "The Muppet Show" zawojują kina w całej Polsce.

 • Filmowa młodość Kermita

  Wytwórnia Columbia TriStar rozpoczęła prace nad filmem opowiadającym o młodości Kermita Żaby. Obraz "Kermit's Swamp Years: The Real Story Behind Kermit the Frog's Early Years" ma być prequelem historii "The Muppet Movie".

 • Muppety kupione przez Disney'a

  Koncern medialny Walt Disney doszedł do porozumienia z firmą Jima Hensona (JHC) w sprawie odkupienia od niej praw do niektórych jej postaci, w tym bohaterów słynnego programu "Muppet Show" - zakomunikował we wtorek, 17 lutego, przedstawiciel firmy Disney.

 • Ulubieńcy dzieci - Kermit, miś Fozzie, świnka Piggy, Zwierzak, Gonzo i reszta sympatycznych postaci z niezapomnianego programu "Muppet Show" - pojawią się w Internecie! Słowa podziękowania internauci powini kierować pod adresem interaktywnego studia Jima Hensona "Stream".

 • Muppety powrócą w Boże Narodzenie!

  Sympatyczne Muppety "wystąpią" w filmie zatytułowanym "It's a Wonderful Muppet Christmas Movie", który ma być parodią klasycznych familijnych opowieści o świętach Bożego Narodzenia. Umowę w tej sprawie podpisały telewizja NBC i firma Jim Henson Co. Obok kultowych bohaterów w obrazie mają pojawić się także gwiazdy stacji NBC.

Zdjęcia na temat: muppet
 • Kermit i Panna Piggy – „The Muppet Show”
Wideo na temat: muppet
Dyskusje na temat: muppet