• Informacje na temat:

  muppet show

Artykuły na temat: muppet show
 • "Muppety": Polska premiera serialu „Muppety” już 8 listopada w TV Puls!

  Kultowi bohaterowie ze znanego wszystkim „The Muppet Show” – Kermit, Panna Piggy, Miś Fozzie, Zwierzak i Gonzo – wracają! Już w niedzielę, 8 listopada, krótko po premierze w Stanach Zjednoczonych, TV Puls rozpocznie emisję serialu komediowego „Muppety”. Będzie to premiera tej znakomitej produkcji w Polsce!

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • "Muppety": Kermit i spółka powracają. Najbardziej oczekiwana premiera jesieni?

  Pamiętacie "Muppety"? Kermit, Panna Piggy, Gonzo i Zwierzak powracają tej jesieni w serialu telewizyjnym. Zapnijcie pasy, ponieważ będzie bardzo ciekawie.

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D": Star Wars Muppet Show

  "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D" ("Star Wars: Episode I - The Phantom Menace"), reż. George Lucas, USA 1999/2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, ponowna premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Muppety kupione przez Disney'a

  Koncern medialny Walt Disney doszedł do porozumienia z firmą Jima Hensona (JHC) w sprawie odkupienia od niej praw do niektórych jej postaci, w tym bohaterów słynnego programu "Muppet Show" - zakomunikował we wtorek, 17 lutego, przedstawiciel firmy Disney.

 • Wielki powrót Muppetów

  Pamiętacie Kermita, Pannę Piggy i Misia Fozzie? Już 20 stycznia bohaterowie "The Muppet Show" zawojują kina w całej Polsce.

 • Ulubieńcy dzieci - Kermit, miś Fozzie, świnka Piggy, Zwierzak, Gonzo i reszta sympatycznych postaci z niezapomnianego programu "Muppet Show" - pojawią się w Internecie! Słowa podziękowania internauci powini kierować pod adresem interaktywnego studia Jima Hensona "Stream".

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • Frank Oz i cyfrowy Yoda

  Branżowy tygodnik "Entertainment Weekly" opublikował niedawno wywiad z aktorem, reżyserem i producentem Frankiem Ozem ( "Rozgrywka" , "The Muppet Show", "Atak klonów" ). Artysta opowiadał o swojej pracy przy "gwiezdnej sadze" George'a Lucasa i postępie w technologii animacji. Wspomniał również co nieco o przeszłości odtwarzanego przez siebie bohatera - Yody, mistrza Jedi.

Zdjęcia na temat: muppet show
 • Kermit i Panna Piggy – „The Muppet Show”
Wideo na temat: muppet show
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...

Dyskusje na temat: muppet show