• Informacje na temat:

  muppet show

Artykuły na temat: muppet show
 • Kanał Disney+ pokaże kontynuację legendarnego "Muppet Show"

  Żaba Kermit, Miss Piggy, Miś Fozzie, Scooter, Zwierzak i cała reszta słynnych muppetów wracają na scenę. Już w lipcu stacja Disney+ wyemituje program "Muppets Now", czyli kontynuację stworzonego przez Jima Hensona "Muppet Show".

 • "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D": Star Wars Muppet Show

  Jamajczyka i Muppeta z ADHD; zabaweczkami są również używane w pustynnych wyścigach pojazdy, które wydają się być umieszczone w filmie tylko po to, aby móc je od razu przenieść do podczepionej pod...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  ...". Jive'a do motywu z "Muppet Show" zatańczył Norbi w duecie z Nina Tyrką. Michał Malitowski określił taneczną postawę piosenkarza jako "common everybody". Zwrócił jednak uwagę, że właśnie zobaczyliśmy(...)W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy show zatańczyli do wielkich filmowych przebojów, wcielając się w ikoniczne postaci wielkiego ekranu. Paso doble do muzycznego motywu z filmu "Kill Bill...

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  ...płacz - mówi ze śmiechem aktorka, która specyficznie podchodzi do swej roli w programie. - My tam jesteśmy tylko dziadkami z balkoniku z "Muppet Show". My nie wyrażamy opinii, które mają kreować opinie(...) Okupnik. Tym samym jurorskie trio w drugiej edycji TVN-owskiego show stworzą: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. Z materiałów zapowiadających nowe odcinki "X Factor" można wyciągnąć...

 • Wielki powrót Muppetów

  Pamiętacie Kermita, Pannę Piggy i Misia Fozzie? Już 20 stycznia bohaterowie "The Muppet Show" zawojują kina w całej Polsce.

 • Muppety kupione przez Disney'a

  Koncern medialny Walt Disney doszedł do porozumienia z firmą Jima Hensona (JHC) w sprawie odkupienia od niej praw do niektórych jej postaci, w tym bohaterów słynnego programu "Muppet Show" - zakomunikował we wtorek, 17 lutego, przedstawiciel firmy Disney.

 • Ulubieńcy dzieci - Kermit, miś Fozzie, świnka Piggy, Zwierzak, Gonzo i reszta sympatycznych postaci z niezapomnianego programu "Muppet Show" - pojawią się w Internecie! Słowa podziękowania internauci powini kierować pod adresem interaktywnego studia Jima Hensona "Stream".

 • Jon Bon Jovi przemówi w Oksfordzie

  Jon Bon Jovi wygłosi w przyszłym tygodniu, 15 czerwca, przemówienie do studentów słynnego uniwersytetu w Oksfordzie. Przed nim w auli tej angielskiej uczelni przemawiały liczne sławy reprezentujące różne dziedziny życia, od Matki Teresy z Kalkuty, po Kermita, jednego z bohaterów "Muppet Show".

 • Frank Oz i cyfrowy Yoda

  Branżowy tygodnik "Entertainment Weekly" opublikował niedawno wywiad z aktorem, reżyserem i producentem Frankiem Ozem ( "Rozgrywka" , "The Muppet Show", "Atak klonów" ). Artysta opowiadał o swojej pracy przy "gwiezdnej sadze" George'a Lucasa i postępie w technologii animacji. Wspomniał również co nieco o przeszłości odtwarzanego przez siebie bohatera - Yody, mistrza Jedi.

 • Madsen ma kompleks Kermita?

  ...popularnemu Kermitowi z programu Muppet Show , Madsen zazdrości chyba najbardziej.

Zdjęcia na temat: muppet show
 • Kermit i Panna Piggy – „The Muppet Show”
Dyskusje na temat: muppet show