• Informacje na temat:

  murphy eddie

Artykuły na temat: murphy eddie
 • Eddie Murphy powraca do stand-upu

  Eddie Murphy, podobnie do wielu słynnych filmowych komików, zaczynał swoją karierę od stand-upu. Teraz, po latach od swojego ostatniego występu w tej formie komediowej, Murphy ponownie stanie przed mikrofonem. Wszystko za sprawą organizowanego przez Byrona Allena charytatywnego wydarzenia zatytułowanego „Feeding America Comedy Festival”.

 • ​Eddie Murphy drwi z Billa Cosby'ego

  Na ten wieczór czekali wszyscy fani legendarnego programu "Saturday Night Live". Po raz pierwszy od 35 lat do roli prowadzącego show powrócił Eddie Murphy. Aktor w początkowym monologu zadrwił z Billa Cosbyego. Nie spodobało się to przedstawicielom komika.

 • Eddie Murphy znów jako "Gliniarz z Beverly Hills"

  Grany przez Eddie'ego Murphy'ego Axel Foley powraca do czynnej służby w "Gliniarzu z Beverly Hills IV". Paramount zawarł umowę licencyjną - z opcją na kontynuację - która pozwoli Netflixowi na realizację kolejnej części słynnej serii.

 • Eddie Murphy poprowadzi Oscary?

  Jednym z prowadzących 84. ceremonię rozdania Oscarów może być Eddie Murphy. Trwają rozmowy z gwiazdorem, który wykazał duże zainteresowanie tą propozycją.

 • Eddie Murphy poprowadzi Oscary

  Eddie Murphy będzie gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów 2012. O decyzji poinformowali we wtorek, 6 września, producenci oscarowej gali: Brett Ratner i Don Mischer...

 • Skąpy Eddie Murphy

  Eddie Murphy (46 l.) nie zapłacił dotychczas ani centa na utrzymanie swej 4-miesięcznej córeczki Angel. Matka dziewczynki - Mel B (32 l.) - straciła już cierpliwość i skierowała sprawę do sądu.

 • Eddie Murphy kontra Romeo

  Eddie Murphy ( "Ja, szpieg" , "Nawiedzony dwór" ) zagra w przygotowywanej dla studia DreamWorks niezatytułowanej wciąż komedii opisywanej jako "spojrzenie na historię Romea i Julii oczami rodziców nieszczęsnych kochanków". Nad scenariuszem opowieści pracowali Barry W. Blaustein i David Sheffield.

 • Eddie Murphy w przedszkolu

  Eddie Murphy, jeden z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów komediowych, przygotowuje się do kolejnej produkcji. Po sukcesie takich przebojów, jak "Dr Dollitle" czy "Gruby i chudszy 2: The Klumps" aktor wystąpi w komedii familijnej "Daddy Day Care", opowiadającej o mężczyźnie prowadzącym przedszkole.

 • Eddie Murphy najbardziej przepłacany

  Amerykański aktor Eddie Murphy znalazł się na pierwszym miejscu rankingu "najbardziej przepłacanych aktorów świata" według magazynu "Forbes". Okazuje się, że słynny "Gliniarz z Beverly Hills" nie jest już kurą znoszącą złote jaja, jak było to przed laty.

 • Eddie Murphy u Tarantino!

  Prawdopodobnie w najnowszej produkcji Quentina Tarantino ( "Wściekłe psy" ), zatytułowanej "Inglorious Bastards", wystąpi Eddie Murphy ( "Gliniarz z Beverly Hills" ). W jednym z niedawnych wywiadów Michael Madsen ( "Sin City - Miasto Grzechu" ), który w obrazie zagra jedną z głównych ról, ujawnił, że twórca "Pulp Fiction" chce spotkać się na planie z Murphym.

Zdjęcia na temat: murphy eddie
Dyskusje na temat: murphy eddie